Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
- Telegram Web
Telegram Web
Зрадник Андрій Деркач вчора став російським сенатором. Отримав плату за підривну діяльність в Україні. Всі ці плівки «жмуруку» і паплюження пʼятого президента Порошенка та президента США Байдена - це спецоперація російських спецслужб, де Деркач грав ключову роль.

Результати спецоперації тоді активно використав Зеленський і його офіс для кампанії дискредитації і навіть кримінальних проваджень проти Порошенка і Байдена. Провадження вистачило розуму закрити, але осад залишився. А головне - ОП розрахувався з Деркачем посадами для його людей в Енергоатомі - серед яких були Бояринцев, Галущенко і Котін.

Галущенко потім став цілим міністром енергетики, Котін залишився керувати Енергоатомом. Лише Бояринцев, який відповідав за кадри, втік за кордон коли стало зрозуміло його пряме призначення зрадників на Запорізьку АЕС, які радо здали станцію окупантам.

А те, що експерти-енергетики між собою називають міненерго «МінДеркач» - дуже симптоматично. Відсутність підготовки галузі до прогнозованих наслідків ударів збоку рф, ігнорування рішень РНБО - все вкладається в логіку МінДеркач. І що люди новопризначеного сенатора рф залишаються на ключових посадах в енергетиці та їх не чіпає жодне «перезавантаження» - це багато про що свідчить.

Можна зробити сто заяв про потужність і незламність та на ділі віддати ключову галузь в руки команди ворога. А зима близько.
Тут закордонним справам кранти настають, здається
Представники усіх фракцій ВР, крім ОПЗЖ, заблокували трибуну через провал голосування за перейменування 330 населених пунктів, яке передбачало ліквідацію російської топонімики. Найбільше голосів не додала фракція Слуг народу.
Відп МЗС_транзит нафти.pdf
152.9 KB
Україна дала дозвіл на транзит російської нафти для угорської компанії MOL і невідомо що отримала навзаєм! Я не можу зробити іншого висновку з відповіді МЗС на прямо поставлені мною питання:

1. Чи проводились консультації з угорською стороною щодо надання згоди на транзит російської нафти через територію України?
2. Чи погодилась українська влада надати дозвіл на транзит?
3. У разі якщо дозвіл було надано, то на яких умовах, і які преференції та поступки отримає Україна від Угорщини?

У відповіді, яку я обіцяв оприлюднити, міністерство спихує все на Єврокомісію і такі документи, як Енергетична Хартія та угода про Асоціацію з Євросоюзом. І єдине, що заважало транщиту російської нафти в Угорщину - це угода з Лукойлом. А якщо угода не з Лукойлом, то значить все гаразд. Така еквілібристика. Почитайте самі.

Факт, що нафта залишається російською, тільки постачальник тепер угорський. І МЗС не каже які саме політичні поступки від Будапешта, якщо такі є, отримала воююча Україна. Угорщина блокувала не раз наші потреби в Євросоюзі і НАТО. І чи є ці поступки взагалі? Бо прикриватись лише угодами - дуже слабка позиція для вельми особливого часу.

Якщо йдеться лише про гроші, то оплата за транзит не перекриє тих збитків, які Україна несе від росії і не ліквідує перешкод від угорської влади. Тоді питання - виходить, питання в грошах, але хтось переплутав державні інтереси з власною кишенею? І як тоді говорити на міжнародних зустрічах про посилення санкцій проти москви, коли українська влада сама дає москві заробляти, (ну і про себе не забуває в приватному порядку)?

Це я так, трохи офіційно все описав. Бо, насправді це виглядає як люта жесть. Або як зрада.
Зʼїздив потужно в США… Я казав в інтерв’ю каналу Рада, що єдине чого варто особливо очікувати від візиту Зеленського - обережності. Тим більше перед виборами, де пристрасті вирують не прості. Але ці слова в ефір не попали.

Отже, маємо грандіозний скандал. Сьогодні спікер нижньої палати Джонсон звинуватив посла України в США Маркарову в тому, що вона не запросила нікого з республіканців на заходи Зеленського в Пенсильванії, де точиться найбільша боротьба між кандидатами і завимагав її відкликання. А голова комітету Конгресу з питань нагляду і підзвітності заернувся до генпрокурора США щ вимогою надати до 2 жовтня всі матеріали, пов’язаніз підговкою візиту.

Тепер до виборів президента США у листопаді Україна буде серед основних обʼєктів протистояння між республіканцями і демократами. Полоскатимуть весь цей час. І це те, чого категорично не можна було допустити з огляду на перспективи 2025 року!

В результаті, завдяки єрмакодипломатії, влетіли в епіцентр ідеального шторму. Якщо вдасться з Божою поміччю вийти без втрат, буде диво. Вибори в Америці закінчаться, а сухий залишок ввд скандалу все одно залишиться неприємним двопартійно.
А чесно поговорити з країною він і не збирався
Forwarded from Євген Сасько
Не тільки по Україні проводяться підпали автомобілів

Журналісти Delfi, OCCRP, Paper Trail Media, ZDF і Der Standard провели таємний репортаж та викрили те, яким чином росіяне вербують європейців через соціальні мережі для здійснення диверсій в своїх країнах.

Вербують через анонімні Телеграм-боти, які, в свою чергу, рекламують інші російські канали.

Рекламні оголошення поширюють не тільки в мережі Телеграм, але й Facebook, «ВКонтакте» і навіть на ігровій платформі Steam. Росіянини запрошують мешканців західних країн приєднуватися до боротьби проти союзників України.

Видумана особа від західних журналістів вступила в контакт з вербувальниками і зʼясувались особливості:

▪️вже після короткої розмови, росіяне починають спонукати до вчинення злочинів;
▪️гроші пропонують за шпигунство за військовими базами, підпал машин НАТО і навіть вбивства по 10 тис доларів за людину;
▪️поведінка вербувальника нагла та жвава, іноді груба, хоча деякі його повідомлення невідповідно супроводжуються смайликами;
▪️цікавлять бази НАТО, специфічна техніка і, навіть, нафтобази, де, на думку вербувальника, можуть заправлятися українські бензовози (тобто відслідковують і шляхи підтримки потенціалу України, логістику, українців);
▪️росіян цікавить наявність у потенційного агента військового досвіду, вмінь поводження зі зброєю та вибуховими речовинами, наявність спільників, кордони особистої злочинності (чи готовий вбивати).

В принципі, робота з вербування через соц мережі ведеться грубо та неякісно, проте масово. Тому спостерігається зростання спроб та диверсій не тільки в Україні, але й в усій Європі.

Індрек Каннік, директор Міжнародного центру оборони і безпеки Естонії, назвав такі дії «сміттєвими операціями» - масове вербування низькоякісних диверсантів з числа мешканців країни-жертви, як «сміттєва рибалка». Це дає низькі показники успіху, але й витрати на ресурси також мінімальні.

Проте рф, схоже, досягла певних успіхів. За останні роки громадяни Естонії, Німеччини, Польщі та інших країн були заарештовані, а в деяких випадках засуджені за шпигунство або здійснення атак за вказівкою Кремля. Деякі зловмисники, включаючи групу в Естонії, були завербовані через Telegram та інші канали соціальних мереж.

Такі диверсанти низького рівня дешеві, швидкі та безпечні. Вони навіть не знають, хто їх резидент, на кого вони працюють. Метою реалізації атак з їх використанням є «виклик страху, невдоволення та плутанини в суспільстві».

«Успіх атаки не вимірюється кількістю спаленого чи пограбованого майна. Суспільству достатньо панікувати та сумніватися у функціонуванні держави».

Каннік, виділив більш конкретну політичну мету. «Найважливіша мета рф — це створити хаос і страх у суспільствах, що призведе до влади політичні сили, які готові не підтримувати Україну».

В результаті публікації даного журналістського розслідування, конкретні Телеграм-канали стали частково недоступні в країнах Європи.

У відповідь на запит, представник Telegram Ремі Вон підтвердив, що Telegram заблокував ці канали. «Контент, спрямований на підбурювання інших до вчинення злочинів, порушує умови Telegram, тому видаляється щоразу, коли його виявляють», — написав він. «На жаль, жодна влада ЄС ніколи не повідомляла Telegram про ці канали через офіційні канали зв’язку. Правильно повідомлений вміст зазвичай видаляється протягом години».

Це дуже добре, що західний світ бачить агресивність рф в інформаційному просторі, внаслідок чого формуються активності у фізичному. Проте, слід будувати й роботу на випередження та бути ініціативними в сфері протидії російському впливу.

А Україні можливо включити/посилити «віддзеркалювання» по відношенню до рф.

Гібридна війна - вона така.

@drive_Ernesta
Сьогоднішнє відео з горою доларів на ліжку в квартирі Хмельницьких посадовців вразило. Посилання в коментарях. А особливо вразило, що це квартира Тетяни Крупи - голови обласної медико-соціальної експертної комісії, що встановлює інвалідність. Самі розумієте що там зараз відбувається.

У них вся сімʼя посадовців. Чоловік - колишній керівник КРУ, син - голова пенсійного фонду Хмельниччини. А сама Крупа - депутатка облради від партії…

…ви правильно здогадались - «Слуга народу».

Ще один момент: Тетяна Крупа тиждень тому проголосувала ПРОТИ звернення облради до всіх державних органів щодо процесу обміну полонених. Як і вся фракція слуг.

Дійсно, які полонені, родичі, зниклі безвісти, коли вдома понад 5 мільйонів доларів готівкою?

Наслужили.
Це уривок з інтерв’ю Столтенберга, який лише кілька днів тому став колишнім генеральним секретарем НАТО. Тепер він може говорити більше і він сказав багато цікавого в інтерв’ю Financial Times. Я наведу найцікавіший уривок, який дає зрозуміти і політику Заходу, і рівень сміливості та компетентності Зеленського, і можливий розіиток подій у майбутньому. Повний текст - у файлі нижче.
***
Питаю, коли він (Столтенберг) переконався, що Путін розпочне найбільшу війну в Європі з 1945 року.
«Середина осені 2021 року», — відповідає він. Це приблизно за місяць до того, як США оприлюднили звіти розвідки про величезне нарощування військової сили Росії. Але деяких союзників, таких як президент Франції Еммануель Макрон і німецький Олаф Шольц, це не переконало.
«По суті, різниця полягала не у фактах, а в інтелекті. Йшлося про намір», – каже він. «І я сказав їм: насправді неважливо, чи вважаєте ви, що ймовірність становить 90 відсотків чи 10 відсотків . . . нам потрібно підготуватися до того, що це станеться».
Коли почалося вторгнення, НАТО попередило, що Київ впаде за кілька днів. Але столиця України вистояла. «Це було підкидання монети», — каже Столтенберг. «Якби Київ упав і вони взяли Зеленського, до чого вони були дуже близькі, то вся війна була б зовсім іншою».
Столтенберг вперше зустрівся з Зеленським, колишнім коміком, у червні 2019 року. «Він мені сподобався, але я не уявляв, що він стане військовим лідером», — згадує він між ковтками чорносмородинового соку. «Він був недосвідченим. Він ставив найпростіші питання . . . Я недооцінив його абсолютно».
Оскільки Зеленський ховався від вторгнення Росії в бункерах і уникав російських убивць, Столтенберг не міг з ним поговорити два дні. Коли вони нарешті поговорили, «той телефонний дзвінок був досить важким».
Частково це, нагадує Столтенберг, полягав у побоюваннях, що Зеленського незабаром «зловлять або вб’ють». «Але більше того, велика частина розмови стосувалася забороненої для польотів зони. Він хотів безпольотну зону. І я не зміг надати йому безпольотну зону».
Він про це шкодує?
«Ні», — відповідає він без вагань. «Реальність така, що з самого початку я сформулював підхід НАТО: підтримувати Україну, але не бути частиною конфлікту».

З тих пір ця дихотомія переслідує НАТО і Столтенберга. Це мантра, яку все важче захистити, оскільки українці гинуть тисячами, а найпотужніший у світі військовий альянс чекає зовні, навчаючи солдатів, але не надсилаючи своїх, доставляючи зброю, але обмежуючи її використання.
Коли забирають наші порожні тарілки, я питаю: чим це все закінчиться?
«Після виборів [у США] буде якийсь новий імпульс, нова ініціатива, щоб спробувати отримати якийсь рух. Але я не думаю, що це буде кинути рушник і здатися», – каже він. «Це може включати способи спроби отримати рух на полі бою в поєднанні з рухом за столом переговорів».
«Україна ще має вирішити [коли вести переговори]. Але ми повинні створити такі умови, щоб вони могли сісти з росіянами і отримати щось прийнятне». . . те, де вони виживають як незалежна нація».
Питаю, що б він запропонував Зеленському. Він заперечує, а потім пропонує історичне порівняння. «Фінляндія вела відважну війну проти Радянського Союзу в 1939 році. Вони наклали на Червону армію набагато більші витрати, ніж очікувалося», — каже він. «Війна закінчилася тим, що вони віддали 10 відсотків території. Але вони отримали безпечний кордон».
Але це прийшло з нейтралітетом Фінляндії, поки вона не приєдналася до НАТО минулого року. Україна хоче негайного членства в НАТО, анафему Путіну.
США та Німеччина виступили проти надання постраждалій війною Україні членства, стверджуючи, що стаття 5 про взаємну оборону означатиме миттєву війну з Росією. "Є способи вирішити це", - каже Столтенберг. «Якщо є лінія, яка не обов’язково є міжнародно визнаним кордоном».
«Знову ж таки, порівнювати завжди дуже небезпечно, оскільки жодні аналогії не є на 100 відсотків правильними, але Сполучені Штати мають гарантії безпеки Японії. Але вони не охоплюють Курильські [острови], які Японія розглядає як територію Японії, контрольовану Росією», — каже він.
Він пропонує інше порівняння: «Західна Німеччина вважала Східну Німеччину частиною більшої Німеччини. У них не було посольства в Східному Берліні. Але НАТО, звичайно, лише захищало Західну Німеччину».
«Коли є бажання, є способи знайти рішення. Але потрібен рядок, який визначає, де застосовується стаття 5, і Україна має контролювати всю територію до цього кордону.»
Через край!

Я дуже хочу вірити в краще, але факти говорять про інше.

Бардак і хаос із оборонними закупівлями приростає новими фактами чи не щодня. Про корупційні історії годі й казати.
Програма дронів перетворилась на міжсобойчик своїх замість пошуку кращих виробників і в ЗСУ від держави надходить продукт, який має купу нарікань.
Фортифікаційні споруди - це окрема історія. Ворог їх будує тисячами километрів, поки у нас скандал за скандалом навколо фірм, які отримали підряд, а на деякі споруди в результаті дивитись боляче.
В ТЦК, МСЕК, в усіх структурах дотичних до мобілізації і дозволів на перетин кордону, шафи і матраци з мільйонами доларів. І це лише ми бачимо тільки верхівку айсбергу.
Військова координація ще досі до кінця не оговталась після повної зміни керівництва ГШ ЗСУ на початку року, і це очевидно.

Як тут з літер у, д, п, а скласти слово «перемога»?

І навіть якщо всі ура-блогери станцюють джигу на голові, намагаючись переконати, що все супердобре, реальність все одно не стане іншою.

Ми у межі. Самозаспокоєння, сліпа віра і спроби заховати проблеми за комсомольським пафосом марафону і добре організованими лідерами думок - це шлях до ще більших втрат. Без кардинальних змін у владі нічого кращого не буде. А якщо влада не зробить кардинальних змін, то нічого не буде без зміни влади. І вихід із замкненого кола країні доведеться знайти. Щоб вижити.
В порожній від монобільшості слуг народа залі зараз розглядається підвищення податків. І що найцікавіше, слуги хочуть ввести військовий збір у 5% на… зарплати військових! Поправка 988 до законопроєкту 11416-д, читайте.

Зате лотереї і ігорний бізнес залишають без підняття податків і зборів. Навколопрезидентський бізнес не чіпають. А всі поправки провалюються через відсутність депутатів в залі.

Зате нахабності і цинізму Гетьманцева, який просуває цю ганьбу, немає меж.
Forwarded from НІНА ЮЖАНІНА
Законопроєкт 11416-д про підвищення податків прийнято. ☹️
 
🙋‍♀️ За проголосували 247 нардепів (слуги, колишня ОПЗЖ, «За майбутнє», «Довіра»).
 
Які зміни на нас чекають:
 
🔸 підвищення з дня набрання чинності законом ставки військового збору з 1,5% до 5% для найманих працівників (для військовослужбовців ЗСУ, СБУ, СЗР, ГУР МО, Нацгвардії, прикордонників, УДО та ДССЗЗІ ставку залишили 1,5%, та залишили звільнення для тих, хто виконує бойові завдання);
 
🔸 ⁠встановлення з 1 жовтня 2024 року військового збору для всіх ФОПів І, ІІ й ІV груп у розмірі 10% від 1 розміру мінімальної зарплати (тобто 800 гривень щомісяця);
 
🔸 ⁠встановлення з 1 жовтня 2024 року військового зборув розмірі 1% від доходу для всіх ФОПів та юросіб ІІІ групи єдиного податку;
 
🔸 повернення до щомісячної замість квартальної об’єднаної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ з 1 січня 2025 року;
 
🔸 збільшення ставки податку на прибуток для банків до 50% за 2024 рік;
 
🔸 збільшення ставки податку на прибуток для фінансових установ (крім страховиків) з 2025 року;
 
🔸 встановлення щомісячних авансових внесків з податку на прибуток (якщо власник юрособа) та ПДФО (якщо власник фізособа) для кожної АЗС у розмірі від 30 до 60 тис. грн;
 
🔸 прив’язка авансових внесків з податку на прибуток для обмінників до євро;
 
🔸 збільшення на 14% мінімального податкового зобов’язання для с/г земель та встановлення мінімальної суми такого зобов'язання за 1 га (1400 гривень для ріллі);
 
🔸 втрата спрощеної системи для IV групи, якщо борг по мінімальному податковому зобов'язанню понад 2 квартали;
 
🔸 підвищення ставки рентної плати на видобуток щебню, піску та каоліну;
 
🔸 збільшення мінімальних роздрібних цін на вина і виноробну продукцію (коньяки та вермути) на 50%;
 
🔸 звільнення від оподаткування коштів, нарахованих за програмою «Національний кешбек»;
 
🔸 звільнення від ПДФО іноземної допомоги, яку отримують громадяни в інших країнах по тимчасовому захисту (за 2022, 2023 та наступні роки до кінця воєнного стану).
2024/10/13 10:27:57
Back to Top
HTML Embed Code: