tgoop.com/Geo_parlament/3315
Last Update:
📱 Сьогодні важко уявити наш світ без онлайн-реальності. Проте ця зростаюча залежність від віртуального світу привела до посилення шахрайської активності.
💭 У зв'язку з останніми подіями на нашому факультеті постає питання як захиститися в мережі та уникнути шахрайства? Ось кілька порад, які допоможуть уникнути шахрайства в інтернеті:
🔤 Надійний пароль. Створюйте складні паролі: використовуйте комбінації великих та малих літер, цифр і спеціальних символів. Найкраще – використовувати фрази або паролі, які не пов'язані з особистою інформацією. Окрім цього, для різних акаунтів у соцмережах краще підібрати індивідуальний пароль.
🔒 Користуйтеся двоетапною автентифікацією. Увімкніть двоетапну автентифікацію там, де це можливо, для додаткового захисту своїх акаунтів.
🚫 Підозрілі сервіси. Не користуйтеся незнайомими сервісами або занадто привабливими пропозиціями.
🪤 Обережно з посиланнями. Ніколи не натискайте на підозрілі посилання в електронних листах, повідомленнях або соціальних мережах.
🪪 Не діліться особистою інформацією. Не надавайте свої особисті або фінансові дані, якщо ви не впевнені в надійності отримувача.
💸 Використовуйте післяплату. Якщо ви хочете купити щось в інтернет-магазині - не робіть великих передоплат. Бо в такому разі, потрапивши на шахраїв, ви можете взагалі не отримати свою покупку і втратити свої кошти. Безпечніше використовувати післяплату.
🚓 Якщо ви все ж стали жертвою шахраїв в інтернеті, перше, що потрібно зробити - звернутися на лінію 102.
BY Студентський парламент Географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
Share with your friend now:
tgoop.com/Geo_parlament/3315