tgoop.com/SixArticlesToRead/2806
Last Update:
Привіт. З вами Ольга Мучник, Innovation Lead y [isdgroup]. Пропоную нову підбірку статей зовсім не про штучний інтелект, а про винаходи з фізичного виміру. Хоча наш світ несеться в технологічне майбутнє, все одно залишається простір для інновацій різного рівня – великих проривних та маленьких інкрементальних. Створення цінності можливе без складних технологій.
❇️ Yahoo News – Schools have spent millions on Yondr phone pouches
Один з переможців рейтингу інновацій Time – чохли для смартфонів Yondr.
Це приклад не технологічної, а стратегічної інновації. Їх використовують у школах, на концертах, фестивалях, щоб власник телефону не користувався ним деякий час. На вході на локацію телефон кладеться у чохол, який закривається на док-станції. Весь час телефон знаходиться у власника, просто ним неможливо користуватись. На виході чохол відкривається. Це нагадує кліпси, які знімають в магазинах одягу на касі. Технологічно не складно, але створена зручна екосистема, і це заробляє компанії мільйони.
https://shorturl.at/NMAXg
❇️ Time – The Best Inventions of 2024
Ось вищезгаданий рейтинг винаходів журналу Time, 200 переможців та ще 50 відзнак. Дуже широке коло категорій від лабораторних медичних інновацій до буденних корисних речей. На мій погляд саме другі цікавіше. Вони стимулюють підприємницьке мислення.
https://shorturl.at/xKY0S
❇️ Tech Radar – I tried LG’s amazing transparent OLED TV and it’s wild
Ще один переможець рейтингу Time. Після багатьох прототипів прозорих телевізорів цей LG вже у серійному виробництві. Незабаром зможемо купити цей інтерʼєрно-технологічний продукт.
https://shorturl.at/5OQSd
❇️ NV – Time Best Inventions 2024 та несерйозні інновації. Хто може стати винахідником?
Моя стаття з аналізом рейтингу винаходів Time. Рейтинг щороку включає інновації з великої та маленької літери. Виникає питання чи можна українському бізнесу та підприємцям системно повторювати підхід винахідників. Як створювати нові продукти з обмеженими ресурсами.
https://shorturl.at/rY0gE
❇️ Steve Blank’s Blog – Hacking for Defense Stanford 2024
Стів Бланк, автор Lean Startup концепції, щорічно курує хакатони для Пентагону. Зараз до нього залучені 60 університетів, а почалося все в 2011 році у Стенфорді. Проєкт поєднує навички підприємництва, lean startup принципи, problem solving техніки. В результаті створюються концепти абсолютно різних категорій. Від софту для прийняття рішень до фіксаторів після переламів кінцівок.
https://shorturl.at/p5XlY
❇️ Smithsonian Magazine – High Schooler Invented a Low-Cost, Mind-Controlled Prosthetic Arm
Старшокласник зробив протез руки, який не потребує інвазивного втручання, коштує в рази дешевше аналогів та оперує автономно. Він створив прототип на дешевому 3D принтері з використанням рибальської ліски. Електричні сигнали мозку інтерпретують датчики по принципу енцефалограми без нейрохірургічних операцій. Щоб уникнути лагів у роботі протезу хлопець розмістив зменшену мовну модель на чипі прямо всередині руки.
https://shorturl.at/PK3ct
Буду рада познайомитися з однодумцями https://www.facebook.com/olga.muchnyk/
BY #SixArticles
Share with your friend now:
tgoop.com/SixArticlesToRead/2806