Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
3916 - Telegram Web
Telegram Web
Директору музичного лейбла, який ошукав вдову музиканта Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) Світлану Бабійчук майже на 1,5 млн гривень, оголосили про підозру

Фірма Бабійчук надала ліцензію на будь-яке відтворення всіх його пісень відомому лейблу звукозапису. З відкритих джерел відомо, що ТОВ "Кузьма Скрябін" співпрацював з лейблом Moon Records.

"Укладена між ними угода передбачала, що 70% доходу від використання інтелектуальної власності співака отримуватиме його вдова, а 30% за менеджмент його активів отримуватиме лейбл звукозапису. Проте розрахунок винагороди, який відправляли фірмі дружини загиблого впродовж трьох років з моменту укладення договору, не відповідав реальним даним на ринку цифрової дистрибуції музики — директор лейблу звукозапису умисно занижував кількість прослуховування музичних треків на стримінгових платформах та суму винагороди правовласниці. Директором ТОВ "Мун рекордс" є Тетяна Корчемаха.

Правоохоронці повідомили, що, за даними незалежної експертизи, цифрове розповсюдження записів загиблого музиканта у 2017-2019 мало принести його дружині щонайменше півтора мільйона гривень прибутку.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
👏15👍11🔥10😁9🤩9
Absolution Leaks 🇪🇺
Директор "Агенції оборонних закупівель" Марина #Безрукова власною некомпетентністю зриває поставки боєприпасів та дронів до Сил оборони України Розпорядженням №1191-р Кабмін передав 23 млрд гривень Міноборони Адміністрації ДПСУ для закупівлі озброєння для…
Польська компанія PHU Lechmar Sp. z o.o. яка виконувачем контракту на постачання набоїв на замовлення Держприкордонслужби тривалий час плідно співпрацює з українськими військовими, в тому числі – з "Агенцією оборонних закупівель Міноборони" (АОЗ), проте остання працює неякісно.

Про це йдеться в листі уповноваженого компанією адвоката Тараса Гудзера з викладенням позиції компанії в якості реагування на публікації ЗМІ.

В компанії стверджують, що починаючи з 2016 року вони успішно виконали десятки контрактів на постачання виробів військового призначення для потреб ЗСУ, укладених з різними організаціями-замовниками в Україні (точна кількість контрактів не розголошується з міркувань безпеки). "

Скандальну ж історію з передачею 23 млрд грн на закупівлю набоїв з бюджету АОЗ до Держприкордонслужби в польській компанії пояснюють неякісною роботою самої АОЗ:

Наприкінці 2023 року між PHU Lechmar Sp. z o.o. та ДП "Агенція оборонних закупівель" був укладений контракт на постачання 155мм пострілів. Більше того, нами була організована та проведена інспекція першої партії пострілів разом з представниками АОЗ. Але, відповідно до умов контракту останній так і не набув чинності, у зв’язку із чим грошові кошти на його виконання з української сторони не перераховувались, оскільки з боку посадових осіб АОЗ не були своєчасно надані документи запитуваної форми та змісту, необхідні для отримання експортної ліцензії. Оскільки наша компанія розуміє важливість якнайскорішого забезпечення артилерійських підрозділів ЗСУ таким необхідним типом боєприпасу, було прийнято рішення щодо зміни покупця товару в Україні. Зрештою, на весні 2024 року, українські артилеристи таки отримали ці снаряди, але не через АОЗ, а через іншого замовника зброї для потреб ЗСУ, і за мінімальною вартістю у 2 650,00 дол. Таким чином, компанія порушувала взяті на себе зобов’язання за вказаним вище контрактом (не зривала поставки)

Кабінет Міністрів розпорядженням № 1191 від 29 листопада погодився з пропозицією Міністерства оборони щодо делегування Адміністрації Державної прикордонної служби повноважень для закупівлі товарів оборонного призначення на 23 млрд гривень для потреб Сил оборони з подальшою передачею товарів Збройним Силам України.

Після цього виник скандал, в ході якого ЗМІ звинуватили урядовців в намаганні нібито вивести гроші через "кишенькові компанії" ДПСУ.

За даними журналістки "Цензор.НЕТ" Тетяни Ніколаєнко контракт на постачання снарядів, мін і боєприпасів для реактивної артилерії отримає польська компанія, яка немає свого виробництва, тому вона вважає цей контракт сумнівним.

Сама Державна прикордонна служба пояснила делегування їй повноважень для здійснення оборонних закупівель на 23 млрд гривень тим, що відомство отримало пропозиції щодо можливості закупівлі за низкою потрібних для забезпечення Сил оборони номенклатур.
🤩15😁11🔥10👍9👏8
Absolution Leaks 🇪🇺
Співзасновник ГО «Стейтвотч» Олександр #Лємєнов, який ухилявся від служби в ЗСУ та є у розшуку поліції, винен колекторам 1,17 млн гривень. Цю інформацію він не вніс в декларацію про доходи за 2023 рік, котру подавав до Міністерства оборони. Виявилося, що…
ТИЛОВИЙ ЩУР ЛЄМЄНОВ

Молодшого лейтенанта запасу, одного з засновників ГО «Стейтвотч» Олександра Лємєнова, що ухилвся від служби в ЗСУ, мобілізували до 112-ї бригади тероборони попри те, що його розшукує поліція через ухилення від мобілізації (ч.1 ст.336 КК).


Ми маємо фотокопію витягу з наказу Міноборони про направлення ухилянта на службу до зони ЧАЕС. Молодшого лейтенанта запасу #Лємєнов вирішили призвати на військову службу за призовом під час мобілізації на посаду офіцера резерву взводу резерву. Тобто це фактично дозволяє Лємєнову уникати дійсної бойової служби на передовій.

Полковник Андрій Черепан з 16 грудня вирішив зарахувати ухилянта до списків особового складу, на всі види забезпечення і вважати таким, що справи та посаду прийняв і приступив до виконання службових обовʼязків, встановити посадовий оклад у розмірі 3,4 тис. гривень на місяць.

Ухилянту постановили виплачувати щомісячну премію за особистий внесок у загальні результати служби в розмірі 480% від посадового окладу, надбавку за особливості проходження військової служби у розмірі 65% від посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років.

Призов відбувся на підставі довідка військово-лікарської комісії Nº490-24/16816 від 5 лютого 2024 року.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
👏17😁14👍11🔥8🤩7😡2
СБУ розслідує хакерську кібератаку спецслужб Росії на державні реєстри в Україні..

"Ми не можемо спростувати, що витік даних не відбувся. Зараз ведеться дослідження кіберфахівцями", - додали СБУ.

Роботи по усуненню проблем на рівні мережевої інфраструктури продовжуються, у звʼязку з чим Єдині та Державні реєстри, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Мінюста, а також вебсайти Мінʼюсту, ДП "НАІС" та кол-центр будуть недоступні до кінця дня.

Керівництво ДП" НАІС" буде за це відповідати!

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
👏23🔥11👍9😁7🤩6🤡3
Absolution Leaks 🇪🇺
ВАКС визначив понад 3 млн грн застави народному депутату Микола Задорожньому. Суддя поклала на Задорожнього наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; не відлучатися з Києва та Київської області…
Відкат у 3,4 млн грн за неперешкоджання відновленню на Сумщині: нова підозра

Колишньому т.в.о. заступника керівника департаменту карного розшуку Національної поліції України, ексочільнику УСР у Сумській області, Олег #Ткаченко повідомили про підозру у пособництві в одержанні народним депутатом Микола #Задорожний скликання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.

У період з травня по липень 2024 року підозрюваний сприяв народному обранцю в одержанні неправомірної вигоди від підрядників, які виконували відновлювальні роботи на об’єктах в Охтирському районі Сумської області, зокрема пошкоджених унаслідок збройної агресії рф.

Посадовець мав не перешкоджати у проведенні таких робіт, а також організовувати передачу відкатів з відповідних контрактів від підрядників до нардепа на загальну суму 3,4 млн грн.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
🔥18😁13👍10👏10🤩6
Absolution Leaks 🇪🇺
Photo
Організоване злочинне угрупування, яке заробляє сотні мільйонів гривень через НУ «Національний Антарктичний науковий центр» на чолі з Євген #Дикий.

Схемщики придбали ТОВ "Приморська енергогенеруюча компанія", щоб викачувати кошти на альтернативну енергетику з ДП "Гарантований покупець".

У фірми є ділянки в Одеській області (підозрюємо, що це можливо наслідки сонячної імперії Клюєва)

Фірма знаходиться у Києві за адресою масової реєстрації ще 51 компанії: Ярославська, 4б. Донедавна власником був сумнозвісний Андрій #Чуклін, який "наварює" кошти на забезпечення полярників, про що є відповідна справа ДБР. Зараз замість бізнесмена присутня його естонська "прокладка" WINOT OU.

Інший співвласник - ТОВ "Солан грін технолоджі". Донедавна бенефіціаром компанії була Ганна #Шишман - колишня голова Держрибагентства, з якою Чуклін також провертав свої схеми з риболовними суднами. Замість Шишман тепер там її довірена особа Олексій #Трегубов. На нього було записано раніше севастопольський, а тепер миколаївський «Інтерпромфлот».

Трегубов володів АРК «Придунайська нива» з Володимиром Лєсним, Андрієм Земляним, Юрієм і Анатолієм Чередниченками. Співзасновником колись був Григорій Луцай – співвласник корпорації «Інтеррибфлот» (ТМ «Аквамарин» Чукліна), якій належить вже відомий український риболовецько-крилевий траулер «Море Співдружності», про який ми вже згадували у справі ДБР щодо НАНЦ.

Матеріали передаються до ДБР, БЕБ та НАБУ. Надсилайте нам власну інформацію для розслідувань

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
😁17👏10🤩10👍9🔥8
🔔 ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ

СХЕМИ

🔸 Як злити справу бійця АТО Паславського
🔸 Ексдиректора Байкового кладовища засуджено
🔸 Військові щури 211-ї бригади
🔸 Болгарський мінометний скандал
🔸 Саботаж на "Центренерго"
🔸 Командир 211-ї бригади отримав підозру
🔸 Як директор ОАЗ зриває постачання боєприпасів
🔸 Затримали голову КРАІЛ
🔸 Румунська схема "Енегоатому"
🔸 Схеми Національного арктичного центру, тендер під підрядника на 1 млн доларів
🔸 Вугільні схеми екснардепа Шкрібляка
🔸 Коштовний мікроскоп для НАНЦ
🔸 Енергетична схема підрядників НАНЦ

ПОЗИЦІЯ

🔸 Чоловік журналістки Седлецької - ухилянт
🔸 Ткачука звільнили з посади ректора
🔸 Як у "Центренерго" зривають опалювальний сезон
🔸 Голова Держфінмоніторингу Черкаський та його зв'язки
🔸 Масові скорочення топменеджменту "Центренерго"
🔸 Ухилянт Лємєнов буде служити в тилу під Києвом


МАЙНО

🔸 Ухилянт Лємєнов винен колекторам 1 млн
🔸 Схеми статків сина Крупи
🔸 Суддя з Одеси втекла до ОАЕ
🔸 Декларація дружини начальника 211-ї бригади
🔸 Як заробляє невістка Крупи
🔸 Майно заступника голови сервісного центру Києва
🔸 Життя голови Рівненської ДПС
🔸 Дружина голови Морської рятувальної служби отримала купу автівок


Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
😁14👍11🔥10🤩10👏8
​​Скандальна вже ексголова податкової Сумщини Олена #Хотенко, яка ще є депутатом Рівненсько міськради від "Слуги народу", частково "вийшла з сутінків" та розмістила на своїй депутатській сторінці яскравий буклет щодо звітування діяльності за 2024 рік.

У розділі «Діяльність висвітлювалась у ЗМІ» пунктом 13-м є красномовне посилання «Депутатка з Рівного очолила податкову Сумщини».

Примітно, що навіть станом на зараз, коли Хотенко майже два місяці відсутня у ГУ ДПС у Сумській області, на сайті Рівненської міської ради зазначені її місце роботи Головне управління ДПС у Сумській області та посада в.о. начальника управління.

Як бачимо, Хотенко не полишає амбіції продовжити керувати сумськими податківцями. Втім, за співпадінням, у рівненських ЗМІ почалася медіа-кампанія проти колеги Хотенко в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрія #Троцько.

Можливо, Хотенко вирішила спробувати щастя на умовно рідній для себе Рівненщині? Ми тим часом далі розбираємось, хто є хто у сумській команді Хотенко.

Напрямок ризиків та блокування накладних поділяють між собою профільне управління та комісія. Управління займається технічними питаннями оформлення документів, різноманітними підтасовками під «правильне» рішення. Комісія суто формально легалізує заздалегідь прийняте Хотенко рішення. До комісії входять керівники тих самих управлінь аудиту, оподаткування, акцизу.

Касиром та казначеєм є Олександр Артем’єв, який також працевлаштований у цьому ж ГУ. Відділ ризиків представлений двома ключовими особами.

Оксана Маслова, як і Ірина Семерня, має стрімку кар’єру. Прийшовши старшим інспектором, вже за два роки стала заступником начальника управління. Має у власності лише квартиру у Сумах 62,62 кв. м на двох з матір’ю-пенсіонеркою. Заробітна платня за 2023 рік 303 тис. гривень. Жодних заощаджень. Жодної автівки.

Вікторія Сердечна також лише за два роки стала начальником відділу. Квартиру 53,9 кв. м ділить на чотирьох з батьком, матір’ю та ще однією особою. У 2023 році придбала земельну ділянку 4,7 сотки у Сумах під будівництво котеджу. Зарплатня у 2023 році 225 тис. гривень. Ні заощаджень. Ні автівки. Як бачимо, тенденція «пустих» декларацій продовжується.

Чи не тим Сумська область цінна Хотенко, що там не потрібно ділитися з виконавцями?

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
👏19😁11🤩11👍6🔥4
​​Ігор #Черкаський — беззмінний голова Державної служби фінансового моніторингу вже майже 10 років. До того він перебував на цій посаді з 2008 по 2010 роки.

Біографія в Черкаського більш, ніж цікава. Одразу слід зазначити, що Ігор Черкаський приховує не лише дані в своїй декларації, а й факти своєї біографії. Перша згадка його трудового шляху в його офіційній біографії на сайті Держфінмону — це одразу посада віце-президента ЗАТ «Страхова компанія «Кредо-Класік» (та, що надалі стала «Унікою»), яку він посів у 1997 році у віці 27 років. Чим він займався до того часу — таємниця, яку йому успішно вдалось «стерти» з будь-яких джерел. 

Де навчався Черкаський? Жодної згадки. Скромно вказується лише, що він має економічну та юридичну освіту. Але чи правда це, коли немає жодних даних, в яких навчальних закладах він їх здобував? Чи не схоже це на відому історію з «психіатром» Спартаком Суботою, який, як виявилось, не мав чим підтвердити свої слова, що має відповідну освіту. 

Єдина згадка, що є в мережі, вказує, що в 2012 році Черкаський отримав ступінь доктора економічних наук в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Старі дописи у ЗМІ містять інформацію про те, що станом на 1990 рік Черкаський навчався у військовому навчальному закладі. Аж ніяк не в економічному чи юридичному. В цей час його батько Борис Черкаський обіймав скромну посаду різноробочого в Інституті матеріалознавства, з якого звільнився в 1991 році. 

І ось родина різноробочого та його сина-студента, починаючи з 1990 року, починає активно скуповувати автомобілі. Згідно баз даних, в 90 році був куплений ВАЗ 2106, потім ще один ВАЗ, 1992 року — вже Peugeot та MERCEDES-BENZ 500, у 1995 році — MERCEDES-BENZ 420. У 1997 році Ігор Черкаський вже має FORD Expedition, ще за рік — черговий Mercedes та Lincoln. У голодні 90-ті роки далеко не кожен кримінальний авторитет міг дозволити собі такий автопарк. Всі машини – нові, коштували десятки тисяч доларів. І це тоді, коли 90% населення не бачило в принципі доларів в очі.

Звідки ж гроші? Декілька журналістських дописівсвідчать про те, що Ігор Черкаський та його батько у 90-ті роки були пов’язані з організованим злочинним угрупуванням Авдишева та займались збутом зброї. А їхніми партнерами по торгівлі зброєю, згідно з наявною інформацією, виступали люди, які згодом склали оточення керівників військової розвідки України Ігоря Смешка та Олександра Галаки. Також, зазначається, що Борис Черкаський був партнером по «зброярному бізнесу» екс-гендиректора державного концерну Укрспецекспорт Сергія Бондарчука. Їхній зв’язок підтверджується фактом того, що в подальшому, в 2002 році, Борис Черкаський та Сергій Бондарчук разом заснували громадську організацію «Товариство індивідуальних забудовників «Золоті ворота» в Козині. 
Вірогідно, саме досвід у торгівлі зброєю і вивів Ігоря Черкаського в його молоді роки на посаду віце-президента ЗАТ «Страхова компанія «Кредо-Класік». В структуру цієї компанії входила ще одна — страхова компанія ЗАТ «Страхове товариство правоохоронних органів та військових формувань «Україна». Її засновниками окрім «Кредо-класік» виступав банк «Україна», адвокатська фірма «Кайрос» та «Всеукраїнський фонд правоохоронних органiв та вiйськових формувань «Україна». Директором у цьому фонді вважався відправлений у 1994 році у відставку міністр внутрішніх справ Андрій Василишин, а засновниками – (увага!) дитячий садок «Казка» з Чернівецької області та Служба безпеки України. За наявними даними, страхова компанія «Україна» займалась відмиванням грошей від сумнівних операцій зі зброєю під прикриттям страхування співробітників міліції, СБУ та військовослужбовців. 

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
👍14🔥13😁11🤩9👏7🤯2
Причиною масштабної кібератаки на державні реєстри Міністерства юстиції України міг бути як фішинг, так і підкуп працівників, які мали доступ до цих реєстрів.

Про це розповів Олександр Федієнко – голова підкомітету з питань безпеки в кіберпросторі, урядового зв’язку, криптографічного захисту інформації комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. За його словами, атака була добре підготовленою, а вхід стався із акаунту найвищого рівня.

Може бути і компоненти вербування працівника цієї установи, тут може бути багаторівневий механізм підкладання якоїсь там флешки, щоб вона прийшла в людини внутрішній периметр, була включена. Тут може бути фішинг комп’ютерів усіх працівників, які, можливо, працюють із закритим контуром, дистанційно, що в принципі заборонено. Тому це точно не Вася, Петя і хтось ще. Це чітко, круто спланована кібернетична атака, яку можливо було зробити з урахуванням достатньо системної організації
Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
🤩14😁12👍11🔥10👏10
У Луцьку патрульні склали протокол на голову Ківерцівського районного суду Олександра Костюкевича, що порушив правила дорожнього руху, мав ознаки сп’яніння, а після пропозиції пройти освідування намагався втекти. Натомість Феміда стверджує, що патрульні напартачили з документами.

Луцький суд вже три місяці не може розглянути протокол про адміністративне правопорушення Олександра Костюкевича, який патрульні направляли туди уже двічі. І 2 жовтня, і 19 листопада Феміда повернула його на допрацювання через недоліки.

Суддю зупинили ще у вересні.. Як кажуть правоохоронці, від водія Infiniti пахло алкоголем і говорив він нечітко. Від огляду на стан сп’яніння на місці керманич відмовився і почав тікати… Виявилося, що автомобілем керував голова Ківерцівського районного суду Олександр #Костюкевич.

Патрульні переслідували порушника з сиреною і врешті заблокували його авто. Пан Костюкевич наполіг, щоб освідування на стан алкогольного сп’яніння відбулося в медзакладі. У результаті лікар Волинського медичного центру терапії залежностей зробив висновок, що водій тверезий.

Правоохоронці склали на керманича постанову про порушення правил дорожнього руху через перетин суцільної смуги (стаття 122 КУпАП) і протокол про невиконання водієм вимоги про зупинку (стаття 122-2 КУпАП). Втім, суддя Луцького міськрайонного суду Дмитро #Мазур вже двічі повертав цей протокол на доопрацювання.

Зокрема, у першому випадку в судовій постанові вказано, що патрульні внесли виправлення у документ щодо суті порушення та опису установлених обставин, але не зробили засвідчуваний напис про це, а також не додали відео з бодікамер та реєстратора.

Згодом протокол повернули, бо патрульні вдруге не вказали частину статті 122-2 КупАП, за якою Олександр Костюкевич притягується до адміністративної відповідальності. Крім того, не підтвердили, що з виправленнями в документі ознайомився, або відмовився ознайомлюватися водій.

Суддівську кар’єру Олександр Костюкевич розпочав у Луцькому районному суді у 2002 році. З 2007-го по 2009-й працював заступником голови Луцького міськрайонного суду. У лютому 2009-го року перейшов працювати у Ківерцівський районний суд. Там чотири рази обирався його головою: в 2009, 2015, 2017 та 2022 роках.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
🤩17😁12👍10👏9🔥7😨1😡1
Absolution Leaks 🇪🇺
Правоохоронці почали справу за фактом імовірного збагачення народного депутата Микола #Тищенко на суму понад 30 млн грн і недостовірного декларування. Йдеться про факт набуття колишнього директора фірми «Римід» (компанія-власниця ресторану «Велюр») Сергія…
Тищенко о 4-й ранку 23 грудня звернувся до медзакладу у Києві, де йому попередньо діагностували ішемічну хворобу серця.
Саме це і стало причиною його відсутності у суді

Тищенка, а також експоліцейського Богдана Писаренка, звинувачують у незаконному позбавленні волі людини, відповідно до ухвали на попередньому засіданні мали примусово доставити до зали суду. Проте нардеп не з`явився, передають кореспонденти Суспільного.

За словами прокурора, Тищенко сам обіцяв приїхати, а тому примусу до нього не застосовували.

Перед початком судового засідання потерпілий Дмитро Мазоха зазначив, що чекає справедливості.
😁18👍16👏12🤩8🔥7
Голова Хмельницької МСЕК Тетяна #Крупа під час війни вивозила гроші за кордон контрабандним шляхом, тобто поза митним контролем.

У слідства є документи щодо переміщення при виїзді з території України та вʼїзді на територію Європейського Союзу: 1) 23.04.2022 підозрюваною 5 тис. доларів, 7 тис. євро та 25.10.2022 - 600 тис. доларів (26.10.2022 та 27.10.2022 на її рахунок у польському банку внесено 590 тис. та 10 тис. доларів).

Підозрювана здійснила переміщення цінностей поза межами митного контролю національних органів.

Окрім того, 23.04.2022 чоловік Крупи вивіз за кордон 207 тис. доларів та 29.05.2022 - 300 тис. доларів та 19 тис. євро.

03.07.2023 невістка Крупи вивела за кордон 200 тис. доларів (04.07.2023 на її рахунок у банківській установі Республіки Польща BANK PEKAO внесено 200,6 тис. доларів).

Слідство також знайшло розписки про отримання третіми особами від чоловіка Крупи, її сина та невістки коштів у загальній сумі 1,34 млн доларів а 560 тис. грн;

За даними слідства, родина Крупи була/є власником 7 дороговартісних автомобілів останніх років випуску на момент їх придбання
Porsche Cayenne (2019)
Porsche Cayenne(2024)
Volkswagen Touareg (2013)
Audi Q7 (2016)
BMW X7 (2022)
Audi Q8 (2021)
Mercedes-Benz GLE 400E (2024);

На майно Крупи та близьких їй осіб (чоловік, син, невістка, мати невістки, рідна сестра підозрюваної, рідна сестра чоловіка) оформлено всього на 78 обʼєктів нерухомості, 5 автомобілів, корпоративні права одного товариства, банківські рахунки.

Швидкий зв'язок
@ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
🔥17😁14👏11🤩9👍8👎1
Absolution Leaks 🇪🇺
Аферист Володимир #Клименко використовує "балакучу" голову Майкл Жовнір для просування власних інтересів в оточення Зеленського Нещодавно на сайті "Укрінкома", про який ми часто пишемо, з'явилася публікація що Майкл Жовнір, представник ПАТ "Укрінком", взяв…
Аферист Володимир #Клименко знов упійманий на піздобольстві

Нещодавно його фінустанова заявила, що Верховний суд нібито підтвердив правовий стан "Укрінкому", який схемщик завдяки Володимиру Стельмаху (експосадовець НБУ) перереєстрував після процедуру банкрутства, щоб зберегти майно від ФГВФО.

У Фонді заявили, що у справі №913/266/20(826/15260/17), щодо якої 13 листопада 2024 року винесено постанову Верховного Суду, розглядалися виключно процесуальне питання. Фонд оскаржував ухвалу Господарського суду Луганської області від 30.08.2023 про закриття провадження у справі №913/266/20(826/15260/17)

Верховний Суд не розглядав справу по суті та не підтверджував законність реєстраційних дій, вчинених відносно ПАТ «Укрінбанк». Відповідно, будь-які твердження щодо того, що цим рішенням суд нібито визнав «законність» таких реєстраційних дій є маніпулятивними та побудованими на викривленні, перекрученні та подачі недостовірної інформації, заявили у пресслужбі ФГВФО.

Нагадаємо, 24 грудня 2015 року НБУ ухвалив рішення «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Укрінбанк» до категорії неплатоспроможних». 25 грудня 2015 року Фонд запровадив у банку тимчасову адміністрацію, після чого виплатив вкладникам ПАТ «Укрінбанк» 1,8 млрд гривень.

Проте, у 2016 року колишні власники банку ініціювали декілька судових процесів з оскарження процедури його виведення з ринку, та у липні внесли до ЄДР зміни, якими юридичну особу було перереєстровано на нового керівника, за новою юридичною адресою у Сєвєродонецьку Луганської області (нині окуповане м. Сіверськодонецьк) та зі зміненим статусом юридичної особи на ПАТ «Укрінком». Активи ПАТ
«Укрінбанк», за рахунок яких за законодавством мали бути здійснені розрахунки з кредиторами банку, були виведені під контроль компанії ПАТ «Укрінком», внаслідок чого розрахунки з кредиторами зупинено.
Фонд у судовому порядку оскаржує вказані реєстраційні дії.

Пізніше було ініційоване банкрутство компанії поза межами банківського законодавства (справа №913/266/20), що за всіма ознаками є спробою уникнути розрахунків з кредиторами банку.

Продовження далі...

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
👍14🔥11👏11🤩9😁7
Absolution Leaks 🇪🇺
Photo
Брехня Клименка. Початок

Норми законодавства та численні рішення судів (у т.ч. Верховного Суду) чітко визначають, що припинення банком банківської діяльності можливе виключно у порядку, передбаченому законами «Про банки і банківську діяльність» та «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». А також вказують, що законодавство не передбачає правонаступництво у разі ліквідації банку.

Зокрема, ця позиція викладена у рішенні Великої Палати Верховного Суду від 10 грудня 2019 року у справі №925/698/16, яке стало правозастосовчим при розгляді аналогічних справ. Ця позиція, зокрема, полягає у тому, що:

припинення банком банківської діяльності можливе виключно у порядку, передбаченому вищевказаними законами

скасування судом або визнання неправомірним рішення Фонду про запровадження тимчасової адміністрації чи початок процедури ліквідації банку не означає автоматичного припинення управління банком Фондом;

правочини, вчинені колишніми керівниками банку після початку процедури виведення Фондом банку з ринку, є нікчемними;

банківське законодавство не передбачає правонаступництво у разі виведення банку з ринку.

Ці висновки підтверджені у справах з подібним суб’єктним складом (справи №909/578/17, № 913/266/20, № 910/6607/21). Крім того, ухвалений у 2020 році закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» №590-IX, визначив, що процедура виведення банку з ринку не може бути зупинена.

Також вказаним законом №590-IX Фонду доручено здійснити (продовжити) процедури виведення, ліквідацію таких банків відповідно до закону «Про систему гарантуванням вкладів фізичних осіб».

Спеціальна палата Верховного Суду уже розглядала абсолютно аналогічну справу № 910/4475/19 відносно ПАТ «Златобанк» та 18 листопада 2021 року ухвалила рішення, у якому зазначено, що зміна найменування, організаційно-правової форми, реорганізація, перетворення юридичної особи, що має статус банку, в небанківську установу, її ліквідація поза процедурою, встановленою законами «Про банки і банківську діяльність» та «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», не допускається і не позбавляє її статусу банка.

З огляду на це Фонд та уповноважена особа Фонду вживають усі можливі заходи щодо забезпечення повноцінного здійснення ліквідаційної процедури ПАТ «Укрінбанк» в законний спосіб.

Продовження далі...

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
🔥13👏12👍10🤩9😁8
2025/07/14 06:32:04
Back to Top
HTML Embed Code: