tgoop.com/activitisgroup/383
Last Update:
Прямо зараз у світі точаться війни за електронну комерцію (Amazon, Alibaba, eBay), туризм у космосі (Blue Origin, Virgin Galactic, SpaceX), стримінгове телебачення (Netflix, Hulu, HBO Max, Disney+, Apple TV) та багато інших речей, про які нещодавно ми навіть не чули.
Дивно було б думати, що соціальні мережі стоять десь осторонь. Всього на планеті нараховується 4,55 млрд активних користувачів. 2,9 млрд з них юзають Facebook, 2,3 млрд - YouTube, 2 млрд - WhatsApp, 1,4 млрд - Instagram, 1,3 млрд - Fb Messenger.
На перший погляд, теперішньому та майбутньому Майкла Цукерберга геть нічого не загрожує. Чотири з п’яти найпопулярніших соціальних майданчиків - власність Facebook. Але 2 з них компанія купила за великі гроші. До того ж на всіх відбувається “цифрове старіння нації”. Тобто на Facebook та Instagram тусуються бумери та міленіали, в той час, коли зумери обирають TikTok, Telegram та Reddit. А саме вони - стратегічна аудиторія для кожної соцмережі.
Коли конкуренти активно набирають користувачів, їх треба купувати. Коли і це не виходить зробити, доводиться створювати щось твоє. Саме тому Facebook розробляє метавсесвіт.
До кінця цього року компанія планує витратити близько 10 мільярдів доларів на цей задум. Тільки в Європі наймуть 10 000 інженерів. Це значні витрати навіть для Facebook, чиї активи оцінюють в $160 мільярдів. Тому з четвертого кварталу цього року компанія буде розділяти фінансові результати Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp і Facebook Reality Labs.
Що ж таке цей метавсесвіт? Це інструменти для віртуальної (VR) або доповненої (AR) реальності, які можуть застосовуватися для купи речей. Люди зможуть навчатися, працювати, займатися шоппінгом, ходити на концерти і грати у футбол - все це, не виходячи з дому. Поки звучить як наукова фантастика, але потроху все до цього йде. Тому йдіть прогулятися парком чи зустріньтеся з друзями, поки Facebook, як коронавірус, не загнав всіх нас до квартир.
BY Activitis
Share with your friend now:
tgoop.com/activitisgroup/383