Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
1286 - Telegram Web
Telegram Web
2023 року у Севастополі на монументі "Синам Росії, які воювали в Громадянську війну" впала фігура червоноармійця.

Сам пам'ятник символізує примирення між "білими" та "червоними" силами громадянської війни, а дві постаті символізують відповідно білогвардійця у формі поручника та червоноармійця у шинелі. Перший не постраждав, але воїн-революціонер звалився з постаменту на бруківку. Там же пам'ятник Святому Апостолу Андрію, який за підсумками бурі стояв непохитно, як завжди

Господь волів нагадати тамтешнім окупантам, що Севастополь є священним містом.

@bisovnya
Ценность Православия: Христос или патриотизм?

Патриарх продолжает: «Уверен, будут и другие, более скрытые, более ухищренные попытки воздействовать на наш народ, чтобы оторвать его от Православия и поставить под вопрос такую ценность, как патриотизм».

Звучит так, будто цель Православия — защита патриотизма. Но давайте зададим вопрос: разве Христос говорил, что Его Церковь должна отстаивать патриотизм? Разве ценность Православия в любви к Родине?

Если мы откроем Евангелие, то увидим совершенно другую картину.

«Ибо так возлюбил Бог мир, что отдал Сына Своего Единородного, дабы всякий верующий в Него не погиб, но имел жизнь вечную» (Ин. 3:16). То есть, Христос пришел спасти людей, указать путь к Небесному Отцу. Он не учил защищать какие-то земные ценности, будь то политика, экономика или даже патриотизм. Апостол Павел говорит: «Наше же жительство на небесах» (Флп. 3:20).
Именно поэтому, можно утверждать, что Церковь не создана для защиты патриотизма или других политических идей. Её задача — вести людей к Богу.

С другой стороны, заявление патриарха Кирилла выглядит так, будто оторвать народ от Православия — значит поставить под сомнение патриотизм. Но почему речь идёт именно о патриотизме, а не о Христе, не о спасении души? Получается, что в проповеди Православия РПЦ центральное место занимает патриотизм, а не вера во Христа. Чем тогда РПЦ отличается от ПЦУ?

Каждый раз надо себе напоминать, что если Церковь становится инструментом защиты земных ценностей, она перестаёт быть духовным ориентиром. И самое главное упущение в словах ПК — отсутствие Христа. Потому что, если Церковь говорит о патриотизме больше, чем о спасении, то это уже не Церковь, а идеологический институт, где вместо свидетельства о Христе мы слышим политические лозунги.

Задача Церкви не в том, чтобы защищать патриотизм или любую другую земную идею. Её миссия — напоминать людям, что наша главная ценность — Христос.

«Возлюби Господа Бога твоего всем сердцем твоим, и всею душею твоею, и всем разумением твоим: сия есть первая и наибольшая заповедь» Мф. 22:37).

Забыли, ваше святейшество?
13 грудня 1991 року поліція Молдови відбила першу атаку сепаратистів та російських окупантів у р-ні р. Дубоссари.

Першими прийняли бій і загинули у бою за Батьківщину бійці спецназу поліції Fulger Михайло Арнаут, Георге Кашу, Геннадій Яблочкін та Валентин Меренюк.

До початку повномасштабної війни на Дністрі залишалося лише три місяці. Майбутню окупацію Придністров'я та вбивство православних молдаван підтримав тодішній голова УНА-УНСО Дмитро Корчинський напару з російськими проксі, за що жодного разу не покаявся та не поніс жодної відповідальності.

@bisovnya
Сирія. Через сто років – знову єдина.

Згідно з попередніми домовленостями, Курдистан має отримати статус автономії в межах федеративної Сирії, а курдські політичні сили приєднаються до формування нового уряду після завершення перехідного періоду. Курдські воєнізовані підрозділи увійдуть до складу загальносирійської армії. Арабські території, які контролює Рожава, будуть повернуті під загальносирійське управління, а курдські регіони отримають статус автономної зони. Водночас Сирійські Демократичні Сили, очолювані курдами, погоджуються на розрив відносин із Робітничою партією Курдистану в обмін на припинення турецької агресії та деескалацію конфлікту з підтримуваними Туреччиною бойовиками Сирійської Національної Армії.

Ця угода відкриває шлях до перемоги демократії та права на самовизначення. Незабаром ми побачимо, чи оберуть курди соціалістичний шлях на вільних виборах і як вони втілюватимуть цей вибір у реальність. Проблемою для інтеграції Рожави в Сирію можуть стати проксі Туреччини, які, в цілому, не зацікавлені в курдах як у народі, а тим більше в якійсь їхній автономії. Ми ж бачили провокації нібито "сирійської опозиції", коли вони неодноразово вели перестрілки з курдськими повстанцями і вели їх у полон.

@bisovnya
Forwarded from КовчеГ
Видимо дехто з кінцями продався за шматочок медійності.

Дебільна армія тупих командирів, несправедливість і м'ясні бригади це насправді нормально, просто ти лох, підарас і дебіл, а також агент Кремля, якщо не хочеш здохнути в котлі під командуванням Содоля. Ти маєш просто терпіти й мовчати, хохлогой, інакше ти — лох.

Об'єктивні проблеми в армії не потрібно наголошувати і вирішувати їх. Над ними потрібно просто стібатися. Подумаєш, СОУ програють битву за битвою, Україна втрачає міста, а тисячі українських солдат гинуть?) Це нормально. А особливо ні в якому разі не можна чіпати державне керівництво!

Істина: неефективна армія при обороні не "запобігне більшим втратам", а просто програє війну. І в результаті ці "громадяни" все одно будуть убиті при окупації та Голодоморі (?), просто перед цим ця армія буде знищена ефективнішою армією противника. 2+2.
Журнал "БІСИ"
13 грудня 1991 року поліція Молдови відбила першу атаку сепаратистів та російських окупантів у р-ні р. Дубоссари. Першими прийняли бій і загинули у бою за Батьківщину бійці спецназу поліції Fulger Михайло Арнаут, Георге Кашу, Геннадій Яблочкін та Валентин…
Для непонятливих варто пояснити, що цей канал не переслідує і не підтримує національні, класові чи імперіалістичні інтереси окремих баламутів. Нам начхати на "історичну справедливість" щодо того, які землі мали входити чи не входити до складу України або будь-якої іншої держави. Історична справедливість полягає в тому, щоб православні могли сповідувати істинну, не політизовану Церкву, жити в християнських чеснотах і, зрештою, хоча б раз в історії жити по-людськи. Сепаратизм у Принідстров'ї – це військовий злочин, а Бог – це любов.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«Україна як війна пізнього капіталізму»

Переклад англомовної статті Давида Марії Де Лука

Нещодавно я провів короткий семінар у Болонському університеті під назвою: «Україна: війна пізнього капіталізму?». Ділюся ключовими моментами цього обговорення.

Це фото зроблене о 21:00 в середу. На ньому зображено київський ЦУМ, наймодніший та найдорожчий торговий центр, який сяє святковими вогнями під час загального блекауту. Моя квартира, розташована менш ніж за кілометр від ЦУМу, залишалася без світла, як і домівки близько 500 тисяч киян та мільйонів інших українців. Половина з них, використовуючи електрику для опалення, мерзли в холоді.

Блекаути стали нормою після численних російських обстрілів енергосистеми. Графік вимкнень передбачає від 4 до 8 годин без електрики щодня. У прифронтових містах і селах ситуація ще гірша — електрики може не бути зовсім, а разом із нею й опалення.

ЦУМ має власні генератори та, ймовірно, підключений до критичної лінії живлення біля станції метро «Театральна». Завдяки цьому, як і деякі інші будівлі, він залишається освітленим навіть під час відключень. Незважаючи на енергетичну кризу та обмеження, «Гарродс Києва» продовжує сяяти.

Українські економісти пояснюють це економічною доцільністю, а не корупцією чи соціальною нерівністю. Працюючи та приваблюючи покупців, такі магазини генерують прибуток і сплачують податки, які підтримують оборону країни. Якби примусити ЦУМ вимкнути святкові вогні, це могло б призвести до закриття або перенесення бізнесу за кордон, що позбавило б державу важливих податкових надходжень. Такі дії також могли б викликати критику з боку інвесторів та міжнародних партнерів як антиринкові чи авторитарні.

Глибше занурюючись у цю тему, стає очевидним, що споживацьке мислення та ринкові механізми пронизують навіть військові аспекти життя. Наприклад, одна з найвідоміших українських військових частин — Третя штурмова бригада — минулого літа запустила рекламну кампанію, яка викликала дискусії через сексуалізоване зображення жінок як тих, хто потребує захисту. Примітно, що цю кампанію профінансували не армія чи Міноборони, а сама бригада, використовуючи кошти приватних донорів. Відео для кампанії було створене завдяки підтримці великої букмекерської компанії Favbet та навіть потрапило на Netflix.

Третя бригада, яка належить до мережі Азова, є найяскравішим прикладом успішного маркетингу, але всі українські підрозділи намагаються робити щось подібне. Добровольці можуть обирати, до якого підрозділу приєднатися, а мобілізовані — подавати запит на переведення через офіційний військовий додаток. Уряд пообіцяв прискорити цей процес, що призводить до конкуренції між частинами за найкращих рекрутів.

Ринкові механізми впливають і на процес мобілізації. Чим вища зарплата цивільного, тим менша ймовірність його мобілізації через формальні та неформальні винятки. Високі доходи вважаються кориснішими для економіки та воєнних зусиль, ніж служба на фронті. Деякі депутати пропонували узаконити цей принцип, прив’язавши мобілізацію до рівня зарплат, але ці ініціативи зустрічають критику. Проте серед еліт і експертів такий підхід має немало прихильників.

@bisovnya
моральний патч «Christ Operator», 2024
у співпраці з ОМУТ

Тираж 60 шт.

Виключно для Учасників Бойових Дій
Forwarded from котлован
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Прийняв участь на лонгміксі гурту «північної дивізії», на ньому я крайній свій реп співаю. Я звісно не Тіна Кароль, але панчі хороші були
День святого Миколая Чудотворця

З часів стародавньої Русі в нашому, сміливо кажучи, українському християнстві збереглися лише деякі шанування, як, наприклад, безліч сюжетів та ікон, пов'язаних із Богородицею, що не дивно, зважаючи на те, що столиця нашої держави - її земний уділ. Серед інших так само чималу роль у православній традиції наших предків відігравав Миколай Чудотворець.

Шанування святого Миколая на Русі пов'язане з діяльністю князя Володимира Святославича, який, можливо, носив молитовне ім'я Миколай. У Києві культ святого розвинувся особливо сильно, і місто стало центром його шанування. У XI столітті князь Володимир встановив свята на честь перенесення мощей святителя Миколая, і Київ став володарем його мощей і чудотворної ікони. Святий Миколай шанувався як покровитель моряків, мандрівників, хліборобів і торговців. У Києві було побудовано безліч храмів на його честь, шість з яких збереглися до наших днів.

@bisovnya
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Веселий піп
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Тамара Ейдельман про головну проблему РПЦ.

А ми додамо- це також головна проблема УПЦ і ПЦУ.

Канал Веселий піп
Написати Веселим попам
Державна емблема Ірану, яка височіє на цьому плакаті, це ніщо інше як напис "Аллах". Прокремлівським "правосланим філософам" варто бути обережнішими.

@bisovnya
Forwarded from † ЛНК ꑭ
Сьогодні Різдво і адміністрація каналу вітає всіх християн з цим святом!

Також цього дня 2022 року Непийпиво, Святоша, Тарасій та Аполлон відмовились здатись в полон російським військам, зайняли кругову оборону і героїчно прийняли останній бій. Згадайте цих героїв сьогодні в своїй молитві. Христос народився!

ЛНК
Пам'ятаєте того українського греко-католічного священика, який назвав Трампа антихристом? Гросмейстер.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Російські пропагандисти привітали росіян з Новим роком.

На відео Дід Мороз разом із російським оператором ППО запустили ракету до Санта Клауса, котрий чомусь уособлює блок НАТО, після чого того розірвало на тисячі фрагментів. Всі щасливі та вітають один одного з новим роком.

Нагадую, Дід Мороз, протиставлений у ролику Санте Клаусу, це язичницький персонаж зі слов'янського фольклору, тоді як Santa Claus це локалізоване ім'я Святого Миколая.

Російська Православна Імперія. Пряме включення.
2024/12/30 20:30:57
Back to Top
HTML Embed Code: