Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
602 - Telegram Web
Telegram Web
Дуже вайбове фото зі знімального майданчику A Nightmare on Elm Street (1984), а також чудове нагадування, з чого почалася акторська кар’єра Джонні Деппа.

21-річний гуляка Джонні вважав себе недостатньо привабливим для кіно та прийшов на кастинг «за компанію» разом із другом. Проте сталося так, що цей день змінив його життя назавжди. Між тим на роль претендував і Чарлі Шин, який уже розпочав свою кар’єру, але донька режисера Веса Крейвена вказала пальцем на Деппа й скрикнула: «Цей хлопець — мрія!».

P.S. Але це ще не все, ви ж помітили? Аманда Вісс показує серце пальцями — жест, який став популярним у Південній Кореї у середині 90-х і лише з появою соцмереж поширився по всьому світу. Хто знає, можливо, це одне з перших його зафіксованих використань взагалі 🫰

#RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥11👍51
Сумна новина. Пішов із життя Вел Кілмер, талановитий і, на мою думку, недооцінений актор 💔

Багатьом він запам’ятався роллю Брюса Вейна у найвеселішому фільмі про Бетмена Batman Forever (1995). Та якщо ви хочете побачити справжнє розкриття його акторського таланту, дуже раджу вестерн Tombstone (1993) — чудове кіно з відмінним акторським складом.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💔18👍4😢1
Йой, вітаю, шановні читачі!

Якщо ми ще не знайомі — я Захар Смуток, графічний дизайнер із кіношною освітою. Але це вдень, а коли сонце сідає… можливо, ви навіть бачили якусь мою онлайн-активність: есеї, відео або подкаст Press X to Журба. Всі ці проєкти були присвячені відеоіграм, але з роками стало очевидно, що я набагато більше часу приділяю дослідженню поп-культури, ніж проходженню сучасних ігор.

Тож рік тому, саме цього тижня, я подумав: а що як перетворити свій приватний канал-сховище на невеликий ретро-блог для нас із друзями — аби завжди мати під рукою затишне місце, наповнене ретро-приколами.

І ось ми тут — у справжньому поп-культурному раю! Насолоджуємося музикою, кіно та ігровою індустрією з часів, коли експерименти були сміливими, плівка — зернистою, а консольні війни — веселими...

Ми у Disks ’n Dinosaurs!

Раніше я швидко вигорав (думаю, багатьом це знайомо), але зараз не збираюся ставити блог на паузу чи кидати його. Навпаки — вперше за довгий час відчуваю стимул і натхнення розвивати ідею далі.

Дякую всім, хто читає, ставить реакції та пише коментарі — це неймовірно мотивує. Давайте продовжувати цю подорож разом!
18🔥7👍5
«Шалений Макс: Нова надія» — саме так жартома можна описати фільм Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone (1983).

Наш головний герой — пілот-найманець Вольф. Його одяг затертий до дірок, а мешкає він на космічному кораблі, апаратура якого давно потребує заміни. Проте це не біда, бо він звик до такого життя — життя вільної людини. Тим паче поряд із ним завжди перебуває струнка напарниця-інженерка (щоправда, вона лише робот). Вольф — романтик-нахаба з відкритого космосу.

Пригоди починаються, коли герой отримує сигнал про допомогу: треба врятувати трьох жінок, які застрягли на планеті, спустошеній війнами та хворобами. Задачка непроста, але й нагороду обіцяють солідну, тож він береться до роботи. Після приземлення Вольфа зустрічають огидні зомбі, діти-мутанти з коктейлями Молотова, смертельні пастки й жорстокий тиран на ім’я Овердоґ — механізований лорд, який ватагує цим світом. Але не все так погано: дорогою Вольф знайомиться з дикою дівчиною-виживальницею Нікі, яка виявляється не менш нахабною, ніж він сам. І, вочевидь, лише об’єднавши зусилля, вони зможуть подолати цю випробувальну м’ясорубку.

Ця гримуча суміш працює на диво добре. На візуальному рівні стрічка вдало виділяється серед інших космічних пригод, натхненних «Зоряними війнами». І хоча подекуди помітно, що великого бюджету тут не було, декорації виглядають атмосферно та вигадливо, а сама планета прямо-таки випромінює небезпеку. Дизайн космічних кораблів і наземного транспорту має свій самобутній «пустельний» стиль, який вдало передає унікальний вайб брудної космо-баталії.

Проте головний козир фільму — його дикий дух пригод. Тут є все: герої-авантюристи, захопливі перестрілки, харизматичний головний злодій, пустельні пейзажі та навіть щіпка класичної ретро-фантастики. І хоча до логіки функціонування тутешнього світу можна поставити з десяток питань, фільм достатньо дуркуватий, аби ви зрозуміли, що робити цього не варто. Тож якщо ви фанат сай-фаю та радіоактивних пустель — «Космічний мисливець: Пригоди в забороненій зоні» точно заслуговує вашої уваги 💥

#TrashOrTreasure #RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥14👍42
Disks 'n Dinosaurs pinned «Тут зібрані всі статті, музичні релізи, подкасти, відео (?) та інші унікальні авторські матеріали ❤️ Лонґріди: 📼 Чи можуть 80-ті бути справжніми? 👸 Королева B-movie з далекого космосу: Сібіл Даннінг 👿 Чи мріють блейдраннери про хтивих демонів? Дивимося…»
Японські митці ніколи не цуралися запозичувати щось із Заходу. Особливо у 80-х, коли більшість продукції залишалася ексклюзивом для внутрішнього ринку. Працював простий принцип: якщо гайджіни не побачать — вважай, що цього й не було. Але ситуація трохи вийшла з-під контролю, коли хітові ігри для Famicom почали видаватися на західній NES.

Ось, наприклад, одна з моїх найулюбленіших відеоігрових обкладинок — ілюстрація, яку використовували одразу для кількох ігор серії 悪魔城ドラキュラ, відомої нам як Castlevania. Та зі світовим релізом з’ясувалося, що цей арт був «натхненний» роботою художника Френка Фразетти.

Хто це? Усього-на-всього один із найвпливовіших фентезі-митців. Його картини для фанатів жанру — це наче ікони для віруючих 😇

Не помітити схожість — складно. Але й пробачити її — можна. Як там кажуть: «Кради як митець»? Схоже, це саме той випадок.

#RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥14👍5
Постер Twisted Metal 4 (1999)


Ви коли-небудь думали про те, чому вмер жанр божевільних аркадних перегонів зі стріляниною? Як людство могло це допустити?

Де всі ці блискучі металеві труни, що мчать пустелею, розкидаючи навсібіч ракети та міни? Остання частина Twisted Metal вийшла ще у далекому 2012-му. Тоді Sony навіть запустила серйозну рекламну кампанію. Але продажі виявилися скромними. Гру наче й чекали, але… не дуже. У той час світ мріяв про «реалістичні» шутери, пісочниці й кінематографічні драми.

І ось ми тут. Живемо сумне життя — без броньованих шкільних автобусів із вогнеметами 🚌

#VirtualVault #RandomPearls
💯11👍2🔥2
У 1992 році видавництво Dark Horse Comics випустило мінісерію RoboCop Versus The Terminator — невелику, але дуже насичену історію в чотирьох номерах. Написав її сам Френк Міллер (Batman: Year One, Sin City, Daredevil: Born Again), а над візуалом працював Волтер Саймонсон.

За сюжетом: Skynet виникає не сам по собі, а завдяки мозковому імплантату Робокопа. Щоб усунути це непорозуміння, в минуле вирушає бійчиня спротиву. Її ціль — знищити самого Мерфі. Але, як ви вже здогадалися, все не так просто: Робокопу доведеться вступити в нерівний бій ще й проти армії Термінаторів.

А на чиєму ви боці? Я довго думав і вирішив, що обираю team RoboCop 🚨

#PrintEraRevival #RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
13👍1🔥1🤔1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Biohazard, але дуже по-американськи

Джорджа Ромеро заслужено називають батьком зомбі-горору. Його культовий Night of the Living Dead (1968) не просто започаткував жанр — він встановив золоті стандарти для всіх фільмів про живих мерців на десятки років уперед.

Тож наприкінці 90-х, коли мова зайшла про екранізацію Resident Evil, складно було б уявити кращого кандидата, ніж сам Ромеро. Capcom, до речі, теж так вважали — Джорджа офіційно запросили до співпраці. Він навіть зняв легендарну лайв-екшн рекламу для Biohazard 2 (так-так, саме її ви зараз дивитеся). Але…

Capcom не оцінили сценарій, написаний на основі першої гри. Хоч загальний сюжет був доволі близьким до оригіналу, у ньому було кілька дивних рішень. Наприклад, Ромеро зробив Кріса Редфілда фермером, наполовину корінним американцем. А події переніс із Раккун-Сіті до Пенсильванії — мабуть, він бачив у цьому якийсь сенс. Але японці сказали: «ні».

Цікаво, що Джордж взагалі не був геймером. Аби зрозуміти, про що гра, він попросив свою асистентку пройти Resident Evil та записати процес на відео. І вже потім, переглядаючи ці записи, писав сценарій. Тобто він буквально пройшов гру на YouTube ще до того, як це стало мейнстримом.

Сценарій Ромеро досі можна знайти в мережі, і фанати регулярно сперечаються, яким міг бути той перший Resident Evil на великому екрані. Особливо з огляду на те, у що зрештою перетворилися офіційні екранізації… Індіанський фермер Кріс вже й не здається таким дивним рішенням 🧟‍♂️

#VirtualVault #RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍7🔥4
2025/07/10 13:48:13
Back to Top
HTML Embed Code: