Notice: file_put_contents(): Write of 175 bytes failed with errno=28 No space left on device in /var/www/tgoop/post.php on line 50

Warning: file_put_contents(): Only 8192 of 8367 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/tgoop/post.php on line 50
Girl Gang в автоспорті | Академія Ф1 | F1 Academy@girlgang_f1 P.490
GIRLGANG_F1 Telegram 490
⌛️ Еббі Пуллінг завершила сезон британської Формули-4 сьомою у загальному заліку

В ці вихідні на фінальних гонках чемпіонату Еббі двічі фінішувала в топ-10. Загалом гонщиця провела чудовий сезон, здобувши перемогу, три подіуми, а також 6 разів фінішувавши в топ-5, та 16 разів в топ-10.

Еббі закінчила чемпіонат на 7 з 33 позицій у заліку пілотів, це з урахуванням того, що вона пропустила двоє вихідних сезону через зіткнення з календарем Академії Формули-1.

Вона так само стала "першою жінкою, що перемогла" у британській Ф4.