tgoop.com/marketing_wedex/520
Last Update:
📖 Наша постійна рубрика – Digital словник. І сьогодні ми підготували добірку термінів із арсеналу копірайтера ✍🏻
✏️ Модель AIDA – це одна з найвідоміших моделей для копірайтингу, що продає. Крім того, на її основі розробляють маркетингові воронки. Формула АІДА складається з чотирьох компонентів: attention, interest, desire, action – увага, інтерес, бажання, дія.
✏️ UX-копірайтинг – це напрямок копірайтингу, продуктом якого є текст для інтерфейсів сайтів і додатків. UX-копірайтинг ставить собі за мету поліпшити користувацький досвід завдяки написанню текстів, які здатні вирішити важливі для відвідувачів сайту завдання. Ці тексти не тільки транслюють ідеї бренду, а й полегшують навігацію на сайті або в застосунку.
✏️ Гостьовий пост – це актуальна для цільової аудиторії блогу стаття, яку написав не його творець, а звичайний підписник, відвідувач або інший блогер. При цьому умови розміщення завжди узгоджуються з автором. Часто такий допис містить у собі не тільки текст, а й посилання на власний сайт.
✏️ Лід в копірайтингу – перший абзац статті, який бачить людина після заголовка. Його завдання – пояснити користувачеві, про що йтиметься в тексті, допомогти оцінити, варто читати статтю далі чи ні. Хороший лід-абзац захоплює увагу читача і мотивує читати весь матеріал.
✏️ LSI-копірайтинг – це метод написання тексту, наповненого не тільки пошуковими «ключами», а ще й словами, пов'язаними із запитом користувача за сенсом і змістом, наприклад асоціаціями.
✏️ SEO-стаття – це текст, оптимізований під певний список запитів користувачів. Головна мета такого тексту – зайняти топові позиції в пошукових системах.
✏️ Нудота – це показник, що характеризує частоту використання ключових фраз. Під час аналізу нудотності враховуються не тільки точні входження просувних запитів, а й їхні форми. Підвищена нудотність тексту означає, що контент містить надлишкову кількість слів, що повторюються.
✏️ Щільність ключових слів – це показник, який враховує, скільки разів ключове слово зустрічається в тому чи іншому обсязі тексту. Визначається у вигляді відношення ключового слова або словосполучення до числа слів у документі, які були проіндексовані, виражається у відсотках.
✏️ Веб-райтер – це статейний автор, який пише тексти різних форматів, а саме: інформаційні, аналітичні, новинні статті, пости для соціальних мереж, інструкції, рецензії, описи товарів, відгуки, огляди тощо.
#digital_словник
Став 👍🏻, якщо знаєш всі ці терміни!
BY Інтернет-маркетинг простою мовою від WEDEX
Share with your friend now:
tgoop.com/marketing_wedex/520