Telegram Web
🔋 Підтримка українських стартапів, розвиток Дія.Освіта та розробка хмарної стратегії. Команда Мінцифри зустрілася з керівництвом Google

Михайло Федоров разом з Валерією Іонан провів регулярну зустріч із командою Google. Подякували за системну підтримку та обговорили можливості співпраці в нових стратегічних напрямах. А також познайомилися з новою командою Google в Україні.

Серед учасників зустрічі:
👤 Патрік Ворнкінг, Віцепрезидент, Центральна та Східна Європа
👤 Аннетте Кробер-Ріль, Віцепрезидентка зі взаємодії з органами державної влади та публічної політики в Європі
👤 Марта Послад, Директорка зі взаємодії з органами державної влади, Центральна та Східна Європа, Трансатлантичний регіон
👤 Тетяна Лукинюк, Директорка Google Ukraine
👤 Анна Булах, Керівниця взаємодії з органами державної влади, Google Ukraine

Google — наш надійний та постійний партнер із самого заснування Мінцифри. Після початку повномасштабної війни компанія надає свої продукти для посилення стійкості державних органів. Під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі компанія передала 5 тисяч Google Key для захисту облікових захистів українських урядовців. Пристрої потрібні для шифрування інформації та комплексно захищають сенситивні дані. А ще в кінці 2022 року Google надав 50 тисяч ліцензій Google Workspace, зараз ними користуються 47 органів державної влади.

🎓 Окремий трек співпраці — освітній. Google активно долучається до розвитку Дія.Освіта ще з 2019 року, а у 2023 році виділив грант, який допоміг перезапустити платформу. Зараз обговорили можливість продовження гранту та співпрацю в напрямі ШІ, плануємо впроваджувати тьюторинг на основі штучного інтелекту.

Компанія активно підтримує розвиток української стартап-екосистеми. Google створив окремий фонд підтримки українських компаній — Ukraine Support Fund, який цього року розпочав уже другий етап підтримки на $10 млн. Маємо перші результати — 9 стартапів вже отримали по $100 тис. та менторську допомогу.

Далі у фокусі співпраці з Google — розробка хмарної стратегії та реформи кіберурядування. Також пропрацюємо питання, як упроваджувати ШІ-рішення компанії в проєкти Мінцифри.

Вдячні Google за потужну та послідовну підтримку 🤝🏻
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🧠 Як компаніям без ризиків інтегрувати штучний інтелект в IT-продукти? Дивіться вебінар від Мінцифри та Juscutum

Україна крок за кроком готується до майбутнього регулювання ШІ, яке допоможе захистити права громадян, а також посилить конкурентоспроможність українських компаній на міжнародному ринку.

На вебінарі «HUDERIA: шлях до відповідального штучного інтелекту в Україні» розповіли бізнесам, як створювати безпечні ШІ-продукти за європейськими стандартами.

Дивіться запис вебінару й дізнавайтеся:
👉🏻 які ризики містить штучний інтелект для компаній та їхніх клієнтів
👉🏻 як оцінювати безпечність ШІ-продуктів за методологією HUDERIA від Ради Європи
👉🏻 чому компаніям, які протестували продукти за методологією HUDERIA, легше вийти на міжнародні ринки та залучати інвестиції

🖥 Запрошуємо до перегляду за посиланням.

Вебінар проведено юридичною фірмою Juscutum спільно з Мінцифрою за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev у партнерстві з Фондом Східна Європа.
Forwarded from Zelenskiy / Official
Наші – вдома.

Ще 103 воїнів вдалося повернути в Україну з російського полону.

82 рядових та сержантів. 21 офіцера. Захисників Київщини, Донеччини, Маріуполя та «Азовсталі», Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. Воїнів ЗСУ, Національної гвардії України, прикордонників, поліцейських.

Дякую нашій команді, що опікується обмінами, за такі хороші новини для України.
🦾 Розвиток цифрової держави та підтримка українців під час війни. Михайло Федоров зустрівся з керівництвом ПРООН

Провели зустріч з українською командою UNDP та познайомилися із Шоко Нода — помічницею генерального секретаря та директоркою Бюро кризових ситуацій ПРООН. Представили результати роботи Мінцифри, поділилися планами й подякували за допомогу українцям.

За підтримки ПРООН уже запустили 3 державні реєстри та понад 40 цифрових сервісів у Дії, якими користуються мільйони українців. Серед яких і єПідтримка — сервіс, за допомогою якого підтримали виплатами 6 500 грн понад 4,5 мільйона громадян на початку повномасштабної війни. 

ПРООН допомагає будувати інклюзивну та безбарʼєрну Україну, де кожен почуватиметься зручно та комфортно.  Нещодавно організація передала для ЦНАПів тисячу зчитувачів біометричних документів та 30 кейсів «Мобільний адміністратор», щоб надавати якісні послуги для мешканців віддалених громад і маломобільним групам населення. А ще у співпраці з ПРООН створили портал Дія.Безбар’єрність та запустили 11 серіалів на платформі Дія.Освіта.

Паралельно ПРООН продовжує підтримувати підприємців через Дія.Бізнес. За сприяння програми розширили можливості порталу, запустили безоплатну гарячу лінію та чатбот для консультацій ВПО і підприємців. Також розвиваємо програму жіночого лідерства через CDTO Campus.
 
Вдячні Шоко Нода за візит та команді ПРООН за потужну підтримку України. Посилюємо цифрове партнерство далі 🤝🏻
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🎓 Студенти-контрактники, гранти на навчання вже в застосунку Дія

Запустили в Дії новий сервіс — державні гранти на навчання. Студенти, які вступили на контрактну форму навчання, уперше отримають фінансову підтримку від держави. Гранти доступні студентам, які навчаються за денною або дуальною формою на бакалавра чи магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування.

Гранти частково або повністю покриють вартість навчання. Розмір фінансової підтримки залежить від бала на НМТ з будь-яких двох предметів:
≥150 балів — грант 15 000 грн
≥170 балів — грант 25 000 грн

Сума гранту може збільшуватися залежно від коефіцієнта спеціальності. Детальніше про умови — за посиланням.

Як отримати грант?
Оновіть Дію 👉🏻 у переліку документів знайдіть Сертифікат на навчання 👉🏻 натисніть Отримати грант 👉🏻 активуйте грант Дія.Підписом від сьогодні до 5 листопада. Дія сповістить, коли університет отримає гроші.

Упровадження грантів — революційний крок для української системи освіти. Нова система фінансування трансформує підхід до освіти серед студентів і навчальних закладів. Вступники отримують свободу вибору бажаної професії, а університети конкуруватимуть між собою за якість навчання та розвиток науки й інновацій.

Упроваджуємо разом з МОН найкращі практики в розвиток української освіти 💫

Послуга в Дії реалізована Мінцифрою спільно з Міністерством освіти і науки України та ДП Інфоресурс.
Forwarded from FEDOROV
Познайомився з головою Глобального офісу інновацій UNICEF Томасом Давіном

Представили йому візію інновацій WinWin, яку запустили в грудні 2023 року, щоб розвивати інновації за основними напрямами: штучний інтелект, безпілотні системи, кібербезпека, медичні й біотехнології, а також інновації в освіті, аграрному секторі та обороні.
Інновації повинні допомагати в найважливіших сферах, це наш спосіб посилити економіку та отримати перевагу на війні.

Також подякував українському офісу UNICEF за підтримку освіти. У межах проєкту Коаліція девайсів UNICEF передали 39 тисяч ноутбуків для шкіл.
На зустрічі домовилися про розширення співпраці з треку інновацій. Підтримка UNICEF є надзвичайно важливою для нас.

Очікую на нове ефективне партнерство для побудови інновацій в Україні.
2024/10/09 06:27:45
Back to Top
HTML Embed Code: