Telegram Web
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
💍 Дія запускає шлюб онлайн — одружуйтеся просто в смартфоні першими у світі

Україна продовжує задавати тренди на цифровізацію всьому світові. Запустили перший офіційний шлюб по відеозвʼязку в Дії. Це революційний сервіс, який повністю змінює підхід до надання державних послуг. Одружуйтеся в будь-якому куточку країни чи світу та за будь-яких обставин, адже любов варта всього.

Шлюб онлайн у Дії особливо важливий для військових та пар, які через війну не можуть бути поруч. Відтепер жодних поїздок до установ та годин у чергах. Кілька кліків у Дії — і ви подали заяву про шлюб, вибрали дату церемонії, змінили прізвище чи залишили своє та одружилися просто в смартфоні.

Не знаєте, як креативно освідчитися коханій людині та зробити пропозицію? Продумали все за вас — заходьте в Дію та робіть пропозицію руки та серця.

📄 І не потрібно нікуди їхати, щоб забрати свідоцтво про шлюб. Цифровий документ автоматично підтягнеться в Дію протягом доби. А оригінал замовляйте доставкою через пошту або курʼєром просто додому. Усе для вашої зручності.

Для молодят процес майже непомітний і триває до 30 хвилин, але технічно це складна взаємодія реєстрів і платформи відеозвʼязку Webex від Cisco. Оновлюйте Дію та ставайте першими у світі цифровими нареченими.

Клік-клік — і одружені. Перетворюємо мрії на цифрову реальність 💫

Сервіс у Дії розробляється Мінцифрою спільно з Міністерством юстиції України, Державним підприємством «Національні інформаційні системи», Цифровим офісом ДРАЦС, Державною міграційною службою, АТ «Укрпошта» за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Технічним партнером стала компанія Сisco, яка в межах підписаного з Мінцифрою меморандуму надала рішення для відеоконференцій Cisco Webex.
📲 Нові цифрові документи в Дії — свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу та зміну імені

Розширюємо перелік цифрових документів у застосунку. Відтепер свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу та зміну імені завжди у вашому смартфоні — у Дії. Більше не доведеться шукати оригінали, коли працевлаштовуєтесь, оформлюєте пільги чи підтверджуєте зміну прізвища.

А ще свідоцтво про народження дитини будь-якого віку підтягуватиметься автоматично за податковим номером. Достатньо авторизуватися в застосунку — і воно з’явиться в переліку документів. Це особливо актуально батькам, які змінювали особисті дані після народження дитини.

Свідоцтва підтягнуться в Дію автоматично, якщо:
👉🏻 у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян є інформація про свідоцтво та в документі вказано податковий номер
👉🏻 ви громадянин України віком 14+ і маєте верифікований податковий номер

Цифровізуємо 🫡

Послуга реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно Міністерством юстиції України, Державним підприємством «Національні інформаційні системи» та ДРАЦС за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.
👩🏻‍🏫 Global Teacher Prize Ukraine: обирайте народного вчителя року на порталі Дія.Освіта

Global Teacher Prize Ukraine — одна з найпрестижніших національних премій, яка відзначає досягнення педагогів у розвитку української освіти. На порталі Дія.Освіта вперше проведуть опитування в категорії «Вибір українців».

Українці обиратимуть народного вчителя серед 10 фіналістів — це педагоги та педагогині, які використовують штучний інтелект, гейміфікацію, працюють із дітьми на тимчасово окупованих територіях та створюють власні методики викладання. Знайомтеся з унікальними історіями вчителів на порталі Дія.Освіта.

Переможці та фіналісти отримають кошти на здійснення професійних мрій та проєктів, а також представляють Україну на міжнародній арені.

Встигніть зробити свій вибір до 1 жовтня включно за посиланням.

Премію для видатних учителів Global Teacher Prize Ukraine організує «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, Дія.Освіта, KSE Foundation, Talents for Ukraine, Uklon та книгарні «Сенс», а також ЮНІСЕФ Україна, який у межах премії підтримує спеціальну номінацію «Дошкілля». Група 1+1 media є генеральним медіапартнером, платформа кіно і телебачення Київстар ТБ та Громадське радіо забезпечують інформаційну підтримку премії Global Teacher Prize Ukraine.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
📧 Як захистити електронну пошту від зламу

Електронну пошту ми використовуємо щодня: щоб відправити особистий чи робочий лист, авторизуватися в соцмережах або зареєструватися в банківському застосунку. Проте злам пошти — один із найпопулярніших способів отримати особисту інформацію людини. Зловмисники можуть отримати доступ не лише до ваших персональних даних, а й до всіх паролів та кредитних карток.

Як захистити конфіденційні дані від кіберзлочинців — дивіться в короткій відеоінструкції від проєкту Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій та Центру національного спротиву:

👉🏻 використовуйте надійні паролі — поєднуйте букви, цифри та символи
👉🏻 створюйте різні паролі для кожного акаунту
👉🏻 увімкніть двоетапну перевірку та підвʼяжіть номер телефону до акаунту
👉🏻 не відкривайте невідомі листи
👉🏻 створіть окрему електронну скриньку для покупок в інтернеті

Подбайте про безпеку даних — змініть налаштування пошти вже зараз та поділіться відео з рідними 📲
💰 До 8 млн грн на розвиток оборонних інновацій. Brave1 збільшив гранти для defense tech-розробників

Стартувало приймання заявок на оновлену грантову програму від defense tech-кластера Brave1. Відтепер українські розробники можуть отримати 4 млн та 8 млн грн на розвиток оборонних технологій. Крім цього,  Brave1 продовжує видавати гранти в розмірі 500 тисяч, 1 млн та 2 млн гривень. 

Хто може податися
Українські виробники — учасники кластера Brave1, чиї розробки пройшли оборонну експертизу та отримали:
загальну оцінку не менш ніж 6, а оцінку поточного рівня готовності розробки — не менш ніж 5, щоб залучити 4 мільйони гривень
загальну оцінку не менш ніж 7, а оцінку поточного рівня готовності розробки — не менш ніж 6, щоб залучити 8 мільйонів гривень

Грантові кошти можна витратити на закупівлю обладнання та комплектуючих, R&D і розвиток продукту. 

Нагадаємо, грантову програму Brave1 запустили в липні 2023 року.  За цей час було видано 299 грантів: 262 гранти на 4,9 млн дол. та 37 грантів на 67 млн грн.

🔗 Подавайте заявку на отримання гранту за посиланням.

Продовжуємо створювати ще більше можливостей для розвитку українських оборонних інновацій та майбутніх геймченджерів технологічної війни 🤝🏻
🤝🏻 Підвищуємо прозорість державних закупівель: Мінцифра та Бюро економічної безпеки підписали Меморандум про співпрацю

Уже 5 років Мінцифра будує найзручнішу цифрову державу й головний принцип нашої роботи — бути ефективними, прозорими та підзвітними. Ділимося найкращими практиками цифровізації та обʼєднуємо зусилля з Бюро економічної безпеки, щоб моніторити закупівлі дронів та грантів, які українські виробники отримують від defense tech-кластера Brave1. 

Також у межах меморандуму домовилися про:

📎 розвиток співробітництва для забезпечення економічної безпеки держави
📎 моніторинг закупівель у межах Національної програми інформатизації
📎 запровадження ІТ-інструментів для підвищення ефективності роботи БЕБ
📎 створення Єдиної інформаційної системи Бюро економічної безпеки

Цифровізація прибирає людський фактор та робить процеси прозорими. Тож співпраця з Бюро економічної безпеки — ще один важливий крок до боротьби з корупцією та збереження коштів держави. 

Цифровізуємо, щоб руйнувати корупцію 🦾
🪖 Чому дані про техніку ворога на окупованих територіях важливі для Сил оборони

Народна розвідка працює, і єВорог це підтверджує. За 2,5 року українці 628+ тисяч разів скористалися чатботом. Кожна ваша заявка має таку ж цінність для Сил оборони, як дані від розвідки, БпЛА чи супутникові знімки.

Хоч робота народної розвідки може здаватися непомітною, ми бачимо результат у звітах Генштабу. Наприклад, був кейс — військові попросили знайти РЕБ, ми почали збір заявок у єВорог у соцмережах, користувач із Запорізької області надіслав інформацію. Наступного дня РЕБ знищили 💥

На фото — приклад заявки. Її автор рекордсмен, адже за 2,5 року надіслав у чатбот єВорог 347 заявок. Для нього це кілька кліків у смартфоні, для Сил оборони — цінні дані та очі на окупованій території.

📲 Українці, будьте уважні — переходьте в чатбот єВорог тільки з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням.

❗️ Памʼятайте, що ваша безпека найголовніша. Знімайте непомітно, а після надсилання видаліть всі фото, відео та листування з телефона, папку Видалене та кеш месенджера.

Сміливі українці, дякуємо, що допомагаєте українським військовим боротися з окупантами та перетворювати їхню техніку на брухт. Продовжуємо боротьбу ✊🏻
🤝🏻 Як бізнес може допомогти трансформувати систему освіти. Михайло Федоров на Meet-up від Diia.City United

Якісні зміни в освіті — фундамент для економічного прориву України та розвитку людського капіталу. Співпраця навчальних закладів з бізнесом — один із важливих кроків для побудови сучасної, інноваційної системи освіти.

Ключові треки, за якими бізнес може долучитися до покращення освіти в Україні:

👉🏻 проведення профорієнтаційних заходів
👉🏻 участь у розробці програм та навчальних матеріалів
👉🏻 викладання практик з бізнесу та ведення спеціалізованих курсів
👉🏻 дуальна освіта та стажування в компаніях
👉🏻 оснащення STEM-лабораторій і навчальних просторів
👉🏻 професійний розвиток учителів та викладачів у співпраці з бізнесом
👉🏻 членство в оновлених Наглядових радах

Ми переконані, що найкрутіші речі створюються в партнерстві, тому завжди відкриті до підтримки та взаємодії. Цьогоріч запустили освітню Мрію, яку тестують під час навчального року 40 пілотних шкіл, і вже ведемо переговори з першим пулом партнерів, щоб надати додаткові можливості для дітей та вчителів: квитки в кіно за певні досягнення, подорожі потягом або участь в унікальних освітніх заходах. Також для кожного користувача в Мрії є власна Бібліотека контенту, і ми зацікавлені в її розширенні освітніми курсами та лекціями. Якщо хочете доєднатися до розбудови Мрії — подавайте заявку на сайті.

Ви представник бізнесу та хочете долучитися до трансформації освіти в Україні
Пишіть на пошту [email protected] та робіть внесок у створення освітнього дива 💫
🇺🇦 Україна — шоста країна у світі за прийняттям криптоактивів. Результати дослідження Chainalysis

Україна має великий потенціал як один із провідних криптохабів у Східній Європі. За даними аналітичної компанії Chainalysis, у 2024 році наша країна посіла шосте місце в глобальному індексі прийняття криптоактивів. 

Навіть в умовах війни ми продовжуємо утримувати високі позиції в міжнародних рейтингах. Щоб не тільки зберегти цей темп, а й досягти ще більшого розвитку сфери, потрібно легалізувати крипторинок. Для цього Мінцифра разом з представниками бізнесу розробила проєкт закону про віртуальні активи № 10225-1. Його мета — створити сприятливі умови для роботи з новим класом активів та встановити зрозумілі правила їх оподаткування.
 
Легалізація криптоіндустрії стимулюватиме розвиток цифрової економіки, підвищить інвестиційну привабливість України та залучить іноземні інвестиції, необхідні для підтримки економіки.

🔗Повний текст дослідження за посиланням.
💸 $3 мільйони інвестицій від європейських фондів залучило українське ШІ-рішення для боротьби з ІПСО

Резидент Дія.City та учасник defense tech-кластера Brave1 з треку кібербезпеки отримав гроші від трьох фондів — 42CAP, u.ventures та SMRK. Це другий раунд інвестицій в Osavul й одна з найбільших угод у Європі у сфері інформаційної безпеки.

Osavul — ШІ-стартап, який заснували на початку повномасштабного вторгнення для боротьби з російським ІПСО та маніпуляціями в соцмережах. За цей час компанія стала одним із ключових гравців на українському ринку боротьби з дезінформацією. Osavul уже допоміг компаніям з п’яти країн запобігти інформаційним атакам, а в Україні стартап співпрацював з РНБО й МЗС.

За залучені інвестиції Osavul планує масштабуватися на нові ринки, вийти на B2B для захисту брендів від інформаційних атак, а також удосконалювати алгоритми штучного інтелекту.

Досягнення Osavul — ще одне підтвердження, що Україна має потужну стартап-екосистему. А наш досвід боротьби з дезінформацією цінний для всього світу. Пишаємося командою Osavul та бажаємо нових досягнень 🤝🏻
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🚗 Як робот TerMIT допоміг витягнути військову техніку з піщаної дюни — шостий випуск Warchangers

TerMIT — багатофункціональний наземний роботизований комплекс, який допомагає військовим на полі бою з доставленням озброєння й вантажів та перевезенням поранених. Робот може виконувати бойові завдання, якщо на нього встановити турелі чи міноскидачі. TerMIT легкий у керуванні — ним управляють за допомогою джойстика. І військові вже активно використовують технологію на передовій.

У шостому випуску Warchangers розробник TerMIT поділиться:
⚙️ як Brave1 став «старшим братом» для розробників та допоміг покращити робота
⚙️ яка місія робота на війні
⚙️ як планують удосконалювати розробку

📺 Дивіться Warchangers на YouTube Мінцифри та діліться фідбеком у коментарях.
💍 416 тисяч цифрових пропозицій та 1 200+ заяв про одруження. Михайло Федоров про перші результати Шлюбу онлайн  

Запустили перший офіційний шлюб по відеозвʼязку в Дії. Тепер українці всього за кілька кліків подають заяву про шлюб, вибирають дату церемонії, вирішують, чи змінювати прізвище, та одружуються просто в смартфоні. Україна стала першою країною у світі, яка запустила повний цикл одруження онлайн.

За перші три дні роботи сервісу ми отримали понад 1 200 заяв про одруження, а з початку бета-тесту через Дію вже одружилося майже 200 пар. У колонці для 24 каналу Михайло Федоров розказав, як працює революційний сервіс для всього світу. А також:

👉🏻 як відбувався бета-тест Шлюбу онлайн
👉🏻 як можна зробити диджитал-пропозицію коханій людині
👉🏻 як працює Шлюб онлайн

🔗 Ще більше цікавих деталей дізнавайтеся за посиланням.
👦🏻 Освітня Мрія та безпека дітей у кіберпросторі: команда Мінцифри долучилася до Саміту перших леді та джентльменів

Повномасштабна війна, дистанційна освіта, вимушений переїзд із дому — усе це впливає на результати навчання та психологічний стан українських дітей. Попри виклики війни, маємо докладати всіх зусиль для розвитку й захисту дітей, адже вони — майбутнє держави. Інноваційної, технологічної, із високим рівнем ВВП.

На Саміті перших леді та джентльменів, ініційованому першою леді України Оленою Зеленською, Михайло Федоров презентував одне з ключових стратегічних рішень, що допоможе українцям розвиватися як нації, — освітню Мрію. Із Мрією школярі вчитимуться за індивідуальною освітньою траєкторією та розвиватимуть цілеспрямованість і лідерські якості. Батьки ж побачать, що подобається дитині, та допоможуть розвиватися в цій сфері.

Також із важливого в Мрії — найбезпечніші чати на базі Signal з обмеженим колом спілкування. Діти не натраплять там на шахраїв, спам та шкідливі матеріали.

Валерія Іонан доєдналася до панельної дискусії «Безпека дітей в кіберпросторі» та поділилася інструментами, які Мінцифра впроваджує для захисту дітей від онлайн-загроз. Наша команда постійно працює над тим, щоб кожна дитина мала базові цифрові навички та знання з кібербезпеки. Для цього створюємо освітні серіали, симулятори й тести для розвитку кібергігієни в українців на порталі Дія.Освіта.

А ще Валерія Іонан поділилася спойлером про запуск масштабної кампанії з кібербезпеки, про яку розкажемо зовсім скоро.

Діти — майбутні драйвери змін в Україні. Тож створюємо умови для їх розвитку та цифрового захисту 🫂

Саміт перших леді та джентльменів — щорічна міжнародна подія, яку ініціювала Олена Зеленська у 2021 році. Глобальна платформа Саміту перших леді та джентльменів — це спільнота, яка об’єднує перших леді й джентльменів, які прагнуть використовувати свій вплив для подолання викликів світового масштабу.
2024/10/09 04:30:05
Back to Top
HTML Embed Code: