Telegram Web
🌎 Масштабуємо міжнародне цифрове партнерство: Україна стала частиною Digital Public Goods Alliance

Продовжуємо розвивати цифрову державу та ділитися найкращими практиками з усім світом. Україна приєдналася до глобальної кампанії 50-in-5 та Digital Public Goods Alliance, яка підтримується ПРООН й Офісом інновацій ЮНІСЕФ. У фокусі партнерства — розвиток цифровізації та масштабування інновацій в Україні, щоб кожен мав рівний доступ до цифрових послуг і можливостей.

Участь України в Digital Public Goods Alliance — це можливість зробити внесок у глобальний розвиток цифровізації. Наш досвід побудови цифрової держави унікальний і важливий для всього світу. Застосунком Дія вже користується майже 21 мільйон українців, а щоб інші країни вивчали наш досвід та використовували найкращі рішення для створення своїх продуктів, ми відкрили код Дії.

🇺🇦 Україна не тільки ділитиметься власним досвідом, а й перейматиме найкращі світові практики від партнерів у сфері цифрової трансформації та розвитку технологій. Загалом до Альянсу входять 22 країни, серед яких Естонія, Франція, Сингапур, Норвегія, країни Африки та Латинської Америки.

Масштабуємо цифровізацію та будуємо win-win співпрацю з іншими країнами 🤝🏻
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🌎💵 Поповнюємо держбюджет і посилюємо цифровий бренд України — запустили програму електронного резидентства uResidency

Прибираємо кордони для підприємців та масштабуємо український підхід до ведення бізнесу на весь світ. Усі знають нашу Дію, тепер й іноземці відчують на собі переваги цифрових послуг у смартфоні, які вже давно доступні українцям. Із uResidency іноземці з будь-якої точки світу реєструватимуть бізнес в Україні та оформлюватимуть послуги онлайн — від подання заявки на отримання статусу е-резидента до сплати податків.

Про запуск uResidency Михайло Федоров оголосив на Lviv IT Arena, яку організовує Львівський IT Кластер,

Стати е-резидентом в Україні простіше, ніж відкрити бізнес у будь-якій країні світу. Менш ніж 10 хвилин потрібно, щоб заповнити заявку на статус в застосунку чи на порталі uResidency. Після швидкої перевірки в консульстві е-резидент отримує КЕП та відкриває ФОП. Згодом навіть не доведеться відвідувати консульство для верифікації. Далі вся взаємодія автоматична — від відкриття банківського рахунку до виведення грошей.

Для е-резидентів пропонуємо найвигідніші та найзручніші умови для ведення бізнесу:
👉🏻 жодних витрат на бухгалтера — оформлювати податкову декларацію і сплачувати податки за вас буде банк
👉🏻 податок лише 5% від суми прибутку
👉🏻 реєстрація бізнесу онлайн через мобільний застосунок та вебпортал без поїздок до України

uResidency допоможе поповнювати держбюджет України через оподаткування е-резидентів, розвивати банківську сферу та залучати додаткові іноземні інвестиції. А також популяризуватимемо Україну як цифрову державу.

Зараз програма доступна громадянам Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії. Далі список країн розширюватиметься.

Більше про програму uResidency — за посиланням.

Створюємо вигідні умови для ведення іноземного бізнесу в Україні для підтримки економіки 🇺🇦

Проєкт uResidency реалізується за підтримки Європейського Союзу в межах проєктів EU4DigitalUA та DT4UA, що впроваджуються Академією електронного управління Естонії. Комунікаційна підтримка проєкту надається Міжнародним та іберо-американським фондом адміністративної та державної політики (FIIAPP) в межах проєкту EU4DigitalUA.
💰 400+ тисяч гривень на розвиток відкритих даних в Україні. Обрали чотирьох учасників програми Open Data Ambassadors

Відібрані open data-амбасадори популяризуватимуть відкриті дані в бізнесі, науковій та громадській діяльності. Журі програми — експерти з відкритих даних в Україні обрали із 45 заявок чотирьох учасників, які отримають статус амбасадора, гранти по 100+ тисяч грн на створення open data-рішення та персоналізовану освітню програму.

Серед учасників Open Data Ambassadors
👤 Андрій Химчук, керівник проєктів у сфері протидії корупції Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, з навчальним курсом з відкритих даних для суддів адміністративних судів;
👤 Василь Задворний, виконавчий директор ГО «Технології прогресу», з курсом з датажурналістики з використанням штучного інтелекту та відкритих даних; 
👤 Євгенія Глізер, співзасновниця та виконавча директорка Choice31, з навчальним курсом з відкритих даних для бізнес-спільноти;
👤 Павло Ткаченко, технічний директор ГО SaveDnipro, із системою моніторингу та аналізу радіаційних даних, спрямованою на створення даних в екологічній сфері. 

Нагадаємо, Open Data Ambassadors — програма популяризації створення інноваційних рішень з використанням відкритих даних для розвитку країни — відбудови, подолання соціальних та економічних викликів, протидії корупції.

Вітаємо переможців. Розвиваємо відкриті дані разом 🤝🏻

Open Data Ambassadors реалізується за підтримки Міністерства цифрової трансформації та завдяки проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev. Виконавчий партнер у реалізації проєкту — організація SocialBoost.
🧠 Як розвиватиметься штучний інтелект в Україні? Михайло Федоров на зустрічі з AI-компаніями

Зустрілися з топовими українськими компаніями, щоб обговорити впровадження технології в Україні із ШІ-спільнотою та презентувати бачення Мінцифри з інтеграції штучного інтелекту. Спільно впроваджуватимемо найкращі світові практики на рівні держави. 

Штучний інтелект — каталізатор інновацій, який трансформує і пришвидшує світ. Ми в команді вже використовуємо ШІ і хочемо масштабувати інновацію на всі сфери. 

Поставили амбітну мету для Мінцифри — до 2030 року Україна увійти до топ-3 країн світу за рівнем розробки та впровадження рішень на основі штучного інтелекту в державному управлінні, цифрових послугах та ключових секторах економіки. 

У фокусі роботи над візією: 
📎 розробити національну AI-стратегію та програму інвестування в дослідження та розробку AI-рішень 
📎 створити найкраще у світі правове середовище для розвитку AI
📎 досягти зростання AI-стартапів мінімум на 50% щорічно
📎 розвивати статус держави, де працює найбільша кількість AI-розробників / спеціалістів у Європі
📎 упровадити AI-рішення в пріоритетних сферах: державного управління, цифрових послуг, освіти, охорони здоровʼя, військових технологій 
📎 провести дослідження та поставити цілі для інших пріоритетних галузей

Для впровадження візії шукаємо в команду професійного менеджера, який відповідатиме за розвиток штучного інтелекту, — Chief AI Officer of the Ministry of Digital Transformation. Детальніше про умови — https://ai.diia.gov.ua/ 

Долучайтеся до команди цифрових лідерів. Розвиваємо ШІ в Україні разом 🤝🏻
🌍 Українські ШІ-стартапи, заявіть про себе на глобальній арені. Реєструйтеся на конференцію The AI Summit New York

Це один із найбільших самітів зі штучного інтелекту у світі, на якому щорічно збирається близько 30 тисяч учасників. Світові інноваційні лідери, техногіганти, засновники стартапів й інвестори познайомляться з найновішими технологіями та рішеннями, що трансформуватимуть бізнес-процеси. Серед спікерів — представники глобальних компаній: Google, Black Rock, JPMorgan. 

Цьогоріч The AI Summit New York відбудеться 11–12 грудня в Нью-Йорку. Україна вперше долучиться до саміту, щоб презентувати інноваційні ШІ-розробки. Організатори відберуть 10 проєктів, які отримають місце в експозоні, вхідні квитки для представників, а також братимуть участь в активностях української делегації.

Долучайтеся до відбору, якщо ваш стартап: 

на стадіях Seed, Series A, Series B 
випускає мінімально життєздатний продукт (MVP) та має користувачів
готовий залучати інвестиції, має попередні інвестиційні раунди від відомих фондів 
позиціонує себе як український та використовує технології, створені в Україні

🔗 Встигніть подати заявку до 6 жовтня. Форму аплікації та деталі шукайте за посиланням.

Українська делегація візьме участь у The AI Summit New York завдяки Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Ініціатива реалізується спільно Українським фондом стартапів за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.
🏆 IT Arena Startup Competition: учасники кластера Brave1 та програм USF стали переможцями конкурсу стартапів

Стартапи отримали $15 тисяч, $10 тисяч і $5 тисяч на розвиток та масштабування розробок. Загалом 60 команд пітчили свої проєкти перед професійним журі — 30 оборонних стартапів і 30 цивільних.

Переможцями defense tech-треку стали:
🥇 Oko Camera — розробник модулів тепловізійного бачення для БПЛА, які допомагають військовим ефективно вражати цілі навіть вночі
🥈 Vidar Systems — розробник акустичних технологій, які дають змогу виявити ворожу артилерію за звуком пострілу.
🥉 NORDA Dynamics — автор систем автономного пілотування та наведення для БПЛА

Усі три команди — учасники кластера Brave1, який у 2023 році Мінцифра створила разом із ключовими державними стейкхолдерами.

Переможцями традиційного треку IT Arena Startup Competition стали:
🥇 eXtra Vision — застосунок на основі штучного інтелекту для перетворення медичних знімків (КТ/МРТ) у 3D-модель
🥈 Bliss Brain — мобільний застосунок, який створює персоналізовані медитації за допомогою ШІ.
🥉 Aspichi Luminify — VR-платформа для інтерактивного стримінгу 360-градусного просторового відео та аудіо.

Стартапи-переможці брали активну участь у програмах Українського фонду стартапів — eXtra Vision та Bliss Brain залучили по $25 000 у межах грантової програми USF та UMAEF. Aspichy Luminify є учасником українських делегацій на міжнародних технологічних конференціях — Web Summit, TechChill, Invest in Bravery, Startup Grind Global та інші.

Startup Competition — найбільший конкурс стартапів в Україні, який проходить у межах технологічної конференції IT Arena.

Вітаємо переможців із потужними результатами. Розвиваємо стартап-екосистему України разом 🦾
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
У День захисників та захисниць України вшануймо тих, хто віддали своє життя за свободу й незалежність нашої держави 🇺🇦

1 жовтня о 9:00 зупиніться на загальнонаціональну хвилину мовчання, де б ви не були. Віддайте шану полеглим героям та геройкам.
Forwarded from Дія.Освіта
Завдяки силі та незламності Збройних сил України ми вільні думати, обирати та жити на своїй землі 🇺🇦

Сьогодні й кожного дня віддаємо шану захисникам та захисницям України своїми діями: 

🪖 підтримуємо ЗСУ та військових
🚧 будуємо безбар’єрне суспільство 
🖨️ прибираємо бюрократичні перешкоди 
🔋 робимо все, щоб українські ветерани та ветеранки мали змогу повертатися до цивільного життя, отримувати психологічну допомогу, започатковувати бізнес і почуватися комфортно у своїй країні. 

До Дня захисників і захисниць України підготували добірку освітніх матеріалів на Дія.Освіта, які стануть у пригоді військовим, ветеранам і ветеранкам, а також допоможуть цивільним громадянам гідно підтримати захисників. 

Гортайте картки ▶️
🇪🇪 Надійне цифрове партнерство: команда Мінцифри познайомилася з новим Міністром юстиції та цифровізації Естонії

Михайло Федоров та Валерія Іонан провели онлайн-зустріч із Лісою Лі-Пакоста. Також до зустрічі приєдналася Аннелі Кольк, Посол Естонії в України. Обговорили, що буде у фокусі спільної роботи далі та пріоритети розвитку цифровізації для естонської сторони.

Понад 5 років тому досвід цифровізації Естонії став прикладом і натхненням для побудови найзручнішої цифрової держави. На базі естонського X-Road ми створили Трембіту — систему для обміну інформацією між реєстрами, яка стала основою Дії. Розробляючи uResidency, ми також аналізували досвід естонського електронного резидентства. Команда Мінцифри ж допомагала Естонії з розробкою пілоту державного застосунку Mriik.

Продовжимо працювати в межах Талліннського механізму — міжнародного формату підтримки цивільної інфраструктури України, він дає змогу швидше залучати технологічну допомогу та посилює кіберстійкість. Саме естонська команда лідить роботу фронт-офісу та допомагає лобіювати інтереси України всередині коаліції.

Окрім цього, хочемо розвивати спільний міжнародний трек — просування найкращих govtech-рішень xRoad та Дії. Та продовжимо обмінюватися досвідом розбудови цифрової держави.

Розвиваємо й нарощуємо win-win партнерство між Україною та Естонією 🤝🏻
📍Українські ШІ-компанії, посильте власні технологічні продукти на воркшопах від Мінцифри та Juscutum

Запускаємо серію воркшопів для бізнесів за методологією HUDERIA від Ради Європи разом з юридичною компанією Juscutum. Ця система допомагає компаніям оцінити IT-продукти зі штучним інтелектом на безпечність для людини, демократії та верховенства права.

На 4 воркшопах компанії зможуть:
👉🏻дізнатися, як інтегрувати ШІ у продукти без ризиків для себе і своїх користувачів
👉🏻протестувати свої технології на безпечність за низкою критеріїв
👉🏻покращити продукти за підтримки юристів з ШІ

У результаті бізнеси створюватимуть етичні продукти, які не порушують прав людини та визнаються на міжнародних ринках. Це win-win для компаній, громадян та держави.

📆Коли? 5-15 листопада, онлайн

🔗Взяти участь у воркшопах зможуть 6 компаній. Встигніть зареєструватися до 18 жовтня за посиланням.

Опановуємо інновації з максимальною користю і мінімальними ризиками 🦾

Воркшопи проводяться юридичною фірмою Juscutum спільно з Мінцифрою за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev. Партнер проєкту – Фонд Східна Європа.
2024/10/08 20:22:32
Back to Top
HTML Embed Code: