tgoop.com/miryany/7967
Last Update:
– зв’язки Української Православної Церкви з Московським Патріархатом є саме історичними (а не адміністративними).
– Є багато прикладів конфліктних випадків на рівні парафій (чітко відслідкованими були 16), коли реакція українських правоохоронних органів була неадекватною, коли вони не розслідували інциденти у достатній мірі та не вживали заходів для захисту членів Української Православної Церкви.
– Статистика, отримана від української влади свідчить, що кількість кримінальних справ щодо злочинів, відкритих проти кліриків УПЦ складає лише 1% від загальної кількості відкритих кримінальних справ щодо колаборації (68 з 6.600). Відповідно, серед священнослужителів УПЦ спроби колаборації не носять масового характеру, а тому не дають підстав для законодавчої заборони Української Православної Церкви як структури.
– Є значна кількість справ, в яких виявилася сумнівність щодо справедливості кримінального провадження. У цих випадках посадові особи від імені держави України діяли з порушенням законів і процедур, встановлених державою.
– Через прийняття закону №8371 «законодавчі зміни в Україні можуть вплинути на свободу віросповідання», а сукупний вплив дій Уряду проти УПЦ уже зараз є дискримінаційним.
– Нинішні спроби прийняття вказаного закону не є необхідними для захисту громадської безпеки, порядку, здоров’я або моралі, або фундаментальних прав і свобод інших.
Ілзе Брендс Керіс - помічниця Генерального секретаря ООН з прав людини.
BY МИРЯНИ
Share with your friend now:
tgoop.com/miryany/7967