tgoop.com/mon1tor_ua/41099
Last Update:
Поки Україна не стала "федеральним округом", ми хочемо і маємо право висловити свою думку.
Інформаційний простір перенасичений гучними заявами урядовців різних країн, експертів, диванних аналітиків тощо. Їхні думки цікаві, але не дуже потрібні. Війна має свою інерцію. Не буває війн без передумов та причин, так само як і не буває закінчення за добу-тиждень-місяць.
Реальні фактори, які впливають на хід війни:
1. Збройні сили. Їхня боєздатність — це єдиний показник того, наскільки близька держава до занепаду. Армія — це країна в країні, такий собі симбіоз.
2. Внутрішня політика. Саме вона регулює державу зсередини: закони, розпорядження тощо. Для перемоги у війні необхідні сильні політичні та економічні інститути.
3. Зовнішня політика. Комунікація із союзниками та противниками, демонстрація власних досягнень на світовій арені.
4. Суспільство. Оскільки люди беруть участь у всіх пунктах вище, то цілі і розсудок людей впливають на все.
Оскільки ми не можемо вплинути на внутрішню та зовнішню політику, але можемо вплинути на суспільство, то висловимо непопулярну думку. Страшно, коли ворог знищує країну зсередини, а політики-щури добивають її. Найстрашніше, коли люди починають шукати, хто винен у всіх бідах людства і не бачать своїх помилок. Потрібно змінювати кут огляду та дивитися на події під ширшим кутом, оскільки пости у фейсбуці чи коментарі в телеграмі про депутатів нічого не змінять: вони не підуть з посади, а країна не стане ближчою до перемоги. На жаль, чарів у світі не існує, ніхто не допоможе нам перемогти чи збудувати сильну державу — ми маємо це робити самі. Подальша доля України як держави знаходиться на плечах самих українців, не політиків чи президентів.
Текст було написано задля просування актуального та подальших зборів, оскільки вже немає сил щоразу писати по 10 постів із молитвою для донату на збір.
BY ППО радар | Напрямок ракет | Напрямок шахедів |
Share with your friend now:
tgoop.com/mon1tor_ua/41099