Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
686 - Telegram Web
Telegram Web
«Монархія»

–•–
У темних глибинах історії людства, суспільство завжди прагнуло сакральної влади, саме ця влада забезпечує суспільству усю велич. Велич монархії як однієї з найдавніших і найміцніших форм людського суспільного устрою, повстає реакцією у модерному світі антидержавних та лівих інтенсивностей. В унікальній праці Петра Веселовського розмисли про монархію, спираючись на унікальний український досвід - наповнені глибокими ексцентричним рефлексом, що проникає у сутність національного буття й універсальні ідеї правління. Ця праця, глибоко вкорінена у фільозовській традиції, нагадує старовинні трактати, де кожна сторінка — це медитація над вічними питаннями буття. Час відтворити українське монархічно-традиційне минуле.
–•–
Автор - Петро Веселовський.

Сторінки - 21.

Дата публікації - 1959р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Камю та французький імперський досвід»

–•–
Робер Делявінь та Шарль Андре Жульєн у своїй праці «Деміюрги заморської Франції» довели: Франція використавши усього три століття, здобула численні колонії, прострочені її «духом», що виник із французької «вищої місії». Кольоніялізм у Франції — це ніяк не Британський, Іспанський або Португальський кольоніялізм. Це щось то, що цікаво розглянути зі сторони. Престиж — головна різноманітність імперіялізму у французів. Едвард Саїд формував свої погляди в контексті культурних, політичних та соціальних викликів, які виникали у Франції внаслідок її імперіялістичної політики. Усю увагу у роботі приділено аналізу думок, робіт, лекцій єдиного серед авторів Французького Алжиру - Альбера Камю, а Камю є відомий своїм екзистенційним гуманізмом, де фільозофія абсурду та бунту взаємодіє з проблематикою влади, кольоніялізмом та моральною відповідальностю. У центрі дослідження лежить питання, яким чином імперіялізм вплинув на формування світогляду Камю та, навпаки, як його ідеї можуть бути осмислені у контексті модерного імперіялізму, що пережила Франція та народ алжирський.
–•–
Автор - Едвард Саїд.

Сторінки - 22.

Дата публікації - 1993р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Мораль москальщини»

–•–
Найхарактерніша риса російської людини — байдужість. «Мораль Москальщини» Жозефа де Местра — це свідома критика, де жорстока реальність здавалася непохитною, а тиранія у суспільстві здається нормою. У цій моралі, за словами де Местра, бракувало людяності та віри. Д'Местер бачив у росії сірість і тугу, породжені бездушною владою та безжальною реальністю. Мораль російського суспільства здається темною, непривітною і відзначена бездуховністю. Як зимова буря, що огортає землю, так і ця мораль позбавлена світла і тепла.
–•–
Автор - Жозеф де Местр.

Сторінки - 57.

Дата публікації - ×.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Суть ліберальної плоті»

–•–
У часи, коли ліберальна ідеольогія намагається панувати над свідомістю сучасної людини, виникає питання про справжню природу цього явища. Лібералізм, який виник як реакція на гніт і тиранію, з часом перетворився на потужну ідеольогічну машину, що нещадно руйнує традиційні зв'язки та підвалини суспільства. Це повноцінний хаос та бунт проти норми. Заглиблюючись у цю роботу, читач не зможе залишитися байдужим. На тлі заходу европейської цивілізації, що передчувається з кожним рядком, розкривається цілісна та незмінна правда. Людині необхідно відкинути ці ілюзорні ланцюги та повернутися до справжніх цінностей, які стоять на варті величі та національного духу.
–•–
Автор - Кріс Б.

Сторінки - 9.

Дата публікації - 2017р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Страждання та теольогія»

–•–
У часи, коли роздуми над сутністю людських страждань та їх співвідношенням із Божественною добротою перебувають у серці інтелектуального дебату, К. С. Льюїс звертається до цієї складної теми з винятковою проникливістю та систематичністю. Ця праця є спробою з’ясувати, яким чином страждання, яке впродовж віків мучило людські душі, може бути узгоджене з концепцією доброго і всесильного Господа. Його аналітичний підхід, сплетений з купою фільозовських арґуметів на цю тему, надає цій книзі важливе місце серед клясичних праць з теольогії та фільозофії, пропонуючи нові перспективи для розуміння найбільших викликів, що постають перед духом людським.
–•–
Автор - Клайв Стейплз Льюїс.

Сторінки - 20.

Дата публікації - 1947р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Єдина Гетьманська Платформа»


Україна, окутана зараз огнем доленосної війни, а до нині розтерзана власними ж силами, цілі віки безнастанно ждала на врозуміння її синів та дочок у ідею. Не трактат, проґраму, чи надто, научно виведену концепцію. Але ідею. Психологічну, таку, що несла б в єдній руці щит, а в другій меч, на захист Святого та його розширення, на відмиття єгипетської ганьби.
Позбавлена рідних святинь та земель, що нині розкидані від Тмутарокані до Вітебська, вона довго мріяла почати свою Реконкісту. В ликові еспанських конкістадорів чи італійських іредентистів зараз виступає наше Воїнство. В підтримку йому та Святиням його боротьби, творчі сили нації, в дружбі та поєднанні з військовими, промовляючи духом младшого покоління ознаменує нашим прагненням справедливий суд Української Реконкісти.
Вона бере собі на озброєння усі уроки та засади кращих дітей Рідної Сторони і виголошує своїм праведним гнівом вічну заповідь.


»Зі щиᴛᴏʍ, ᴀбᴏ нᴀ щиᴛі!«
»Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь«
«Якою є контрреволюція»

–•–
Революціонери постійно проводять спроби революцій, що мають на меті не просто змінити структури держав, але й піддати ревізії моральні, духовні та соціяльні засади, що віками були основою людського буття. «Революція та Контрреволюція» Плініо Корреа де Олівейра — відповідь на ці виклики з точки зору повноцінно-адекватної людини. Ця праця є закликом до пробудження совісти, до дії в ім'я відновлення Господнього порядку. Сьогодні, коли суспільство стикається з новими викликами глобалізованого світу, де традиційні християнські цінности все більше піддаються випробуванню, ми повинні пробудути у собі контрреволюціонера, во ім'я Господа та блага нашої Держави.
–•–
Автор - Плініо Корреа де Олівейра.

Сторінки - 8.

Дата публікації - 1960р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«Україна та Центральна Азія»

–•–
Під славетними прапорами волі, у цій праці осягається бачення Михайла Колодзінського щодо майбутньої величи України, втіленої через експансію в Центральну Азію та неминучий військовий конфлікт із ворожою Московією. Крізь призму мілітаристичних теорій та роздумів, Україна повинна розширити свої межі аж до Сходу, що подібно до колишніх імперій, і це не тільки Волга та Каспій.. Колодзінський, не визнаючи жодної слабкости або страху перед численними ворогами, ставить собі за мету викласти нову стратеґію війни, засновану на невідворотному наступі. Одна лише перемога, здобута мечем, може звести рідну Україну на вершини слави, де вона стане господинею Східних степів і повелителькою Европи.
–•–
Автор - Михайло Колодзінський.

Сторінки - 11.

Дата публікації - 1940р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Судження про конституцію»

–•–
Що божественного у конституції? Королівська-абсолютна влада, на відміну від конституції є подарована суверенну Христом; це ми знаємо зі Святого Письма та роздумів наших ґеніяльних та славетних праотців: Жак Бенінь Боссюе, Данте Аліґ'єрі, Роберт Філмер. «Людина може змінити все у сфері своєї діяльності, але вона нічого не створює, такий її закон, як фізично, так і морально.» — саме так мовляв ще один прабатько Жозеф Д'Местр. Представляємо, перед Вами переклад роздумів про конституції від Жозефа Д'Местра.
–•–
Автор - Жозеф де Местр.

Сторінки - 11.

Дата публікації - 1829р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Буття»

–•–
Великий і святобливий труд святого Томи Аквінського являє собою глибоке дослідження фундаментальних засад онтольоґії у християнстві. В своєму пошуку відповіді на питання про походження сущого, автор виводить доктрину, згідно з якою Бог не просто створює буття, але є єдиною та самодостатньою причиною, з якої витікає вся форма існування. Існування, яке стає можливим лише через акт вічного творіння з абсолютної порожнечі. Творіння з нічого — це не просто чудо чи акт милости, це буттєва необхідність, оскільки жодне з матеріяльних створінь не може стати причиною свого існування. Лише Бог, як Абсолютне Буття, здатен творити, і Його творча сила не знає посередників. Цей твір веде нас до розуміння, що сутність речей у світі — це не їхня природа, але їхня постійна залежність від Творця. Буття стає розкриттям незбагненного задуму, в якому кожна річ несе в собі відблиск того вічного та непізнаваного Світла, яке одночасно є причиною всього, що є, і тим, що стоїть поза межами сущого.
–•–
Автор - Тома Аквінський.

Сторінки - 22.

Дата публікації - 1264р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Діялоги про епістемолоґію монархії й руки Господа»

–•–
З самого початку існування людства, питання про джерело влади та її правомірність постає як основоположне для побудови суспільства. Чи є влада результатом людських угод, чи закорінена вона в чомусь більшому, метафізичному? Перед вами діялог між двома мислителями: одним — християнином та переконаним монархістом, який відстоює абсолютистську систему, иншим — анонімним співрозмовником, нині — абсолютистом. У діялозі постає питання про те, чи дійсно влада короля, що панує над народом, є лише наслідком людської волі або ж має божественне походження. Чи може земний володар бути лише пішаками історичних і соціяльних обставин, чи все ж таки він поставлений на трон самою рукою Бога?
–•–
Автор - Микита Шевченко.

Сторінки - 4.

Дата публікації - 2024р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Томасіанська традиція і теорія абсолютної монархії. Частина I»

–•–
Томасіанська традиція завжди мала одну мету: обґрунтувати непорушний порядок речей, де король — буття метафізичної єдности світобудови, носій сакрального принципу, вкоріненого в божественній необхідности. Абсолютна монархія в цій концепції — шлях до відновлення світу, втраченого в хаосі, вона реорґанізовує буття, надає сенсу існуванню індивідів і їх місцю в гієрархії. Таким чином, томасіанська традиція виводить абсолютну монархію з рівня політики до рівня метафізики, де влада — це більше, ніж управління; це вічний архетип порядку, що структурує не тільки державу, але й саме буття.
–•–
Автор - Вільям Говард Грінліф.

Сторінки - 7.

Дата публікації - 1964р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
Forwarded from [☧]Ангарта.
Браття й сестри!

Цього тижня Вісник "Ангарта" завітає з лекторськими читаннями для дружнього козацького руху.

Тема читань - Український монархізм та Козакія. Підніматимуться теми нерозривности традиції явищ та спільної духовности, яку варто плекати, як запоруку здійснення спільного Походу На Схід.

Подія відбуватиметься на каналі "Січова Братія".

Запрошуємо усих українських монархістів, які дорожать великодержавністю власної Батькивщини та козацьких братчиків завітати.

–4 Жовтня(П'ятниця)
–20:00 за Києвом


Миру Вам!


[☧]Ꭺнᴦᴀᴩᴛᴀ
[☧]Ꮯічᴏʙᴀ Бᴩᴀᴛія

[☧]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄь ɜ нᴀʍи:@AnghartaBot
[☧]Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь дᴏ ᴄᴨіᴧьнᴏᴛи:@A_Rtuur
«Томасіанська традиція і теорія абсолютної монархії. Частина II»

–•–
Томасіанська традиція завжди мала одну мету: обґрунтувати непорушний порядок речей, де король — буття метафізичної єдности світобудови, носій сакрального принципу, вкоріненого в божественній необхідности. Абсолютна монархія в цій концепції — шлях до відновлення світу, втраченого в хаосі, вона реорґанізовує буття, надає сенсу існуванню індивідів і їх місцю в гієрархії. Таким чином, томасіанська традиція виводить абсолютну монархію з рівня політики до рівня метафізики, де влада — це більше, ніж управління; це вічний архетип порядку, що структурує не тільки державу, але й саме буття.
–•–
Автор - Вільям Говард Грінліф.

Сторінки - 7.

Дата публікації - 1964р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
Forwarded from [☧]Ангарта.
Браття й сестри!

—•—
Вже рідній 115-й бриґаді потрібна Ваша допомога. Загальна потреба - 3 FPV дрони.

Частини виконують тяжкі завдання на Донецькому та Курському напрямках, де потреба у вочах в небі - надзвичайна, й залишатися до неї байдужим не можна.

Конвертуй праведний гнів у донації на Воїнство!
—•—

Ціль: 60 000 ₴

💸Посилання на банку:
Тиць*

💸Номер картки банки:
5375 4112 2295 7263


💸Paypal: mirontorhov0@gmail.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«Парадигма божественности»

–•–
Завданням цієї праці — вихід за межі звичних катеґорій. У даній роботі досліджується тонка тканина істин, що визрівають у взаємодії абсолютного й обмеженого, трансцендентного й втіленого. Концептуальний аналіз глибинного зв’язку між божественністю та її проявами в людській історії; про Христологію Апостола Св. Павла, що викликає не лише запитання, але й утворює простір для нових інтерпретацій. Модель божественности досліджує не стільки очевидні теольоґічні тези, скільки невидимі імпульси, що ведуть від онтольоґії до нескінченности.
–•–
Автор - Кріс Бруно, Джон Лі, Томас Шрайнер.

Сторінки - 16.

Дата публікації - 2024р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Campus Martius»

–•–
Література — не лише збірник слів і думок. Література — дзеркало духу нації, меч, що веде її до висот або зрадливо відчиняє ворота руїни. Історія свідчить, що вона формувала цілі народи, вирощувала героїв та приводила до падіння цивілізацій. Англія, Франція — країни, де літературне слово стало зброєю і шляхом для національної самосвідомости й думливих переворотів. Література або будує, або нищить, бо в ній закладено вибір: стати джерелом світла чи посіяти темряву. І цей вибір завжди за тими, хто її творить і читає. Чи згадувати про роль літератури в усвідомленні свого «я» — раси, будівничу роль слов'янських літератур для своїх народів? Чи мало говорять імена Шевченка, Караджича, Міцкевича? Так само роль літератури в запровадженню упадку власної духової раси є велика. «Література без відпорности, без гордости, без віри в вищість своєї раси — відчиняє кордони для чужих духових орґанізмів, відчиняє шляхи для хаосу незсинтезованого почуття». Але як впливає література на національну самосвідомість? Як вона може бути зброєю або зрадою? Варто, врешті-решт почитати цю роздумливу й фільозофську працю Юрія Липи.
–•–
Автор - Юрій Липа.

Сторінки - 12.

Дата публікації - 1934р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot‌‌
«Загальні революції. Занепад мистецтв та моралі»

–•–
Тисячолітній порядок речей, що стоїть на стовпах традиції та непорушної гієрархії, нині похитнувся, розірваний дикими ідеями так званої "революції". Смертельна отрута цих бунтівних умів просочила основи европейського та світового суспільства, розчиняючи його у хаосі та безладі. На кожному кроці вони виголошують брехливі гасла , тоді як насправді — це лиш марна спроба підмінити божественний закон людським свавіллям. Бональд влучно викриває цей обман у своїй праці. Республіканізм, який проголошує люд джерелом усієї влади, невблаганно веде до знецінення божественного авторитету. Коли людське волевиявлення ставиться вище Божого закону, наслідки неминучі — у серцях людей народжується атеїзм. Люди, що зводять на престол власні бажання та примхи, відкидають вічну істину, яка дана нам через Христа. Вони більше не визнають своєї залежності від вищої сили, вважаючи, що можуть керувати своїм життям та суспільством, не покладаючись на Бога. Ми всі є дітьми Христа, і лише через Нього можемо досягти спасіння.
–•–
Автор - Луї Габрієль Амбруаз де Бональд.

Сторінки - 4.

Дата публікації - 1796р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot‌‌
«Криза европейської культури й Україна»

–•–
Донцов зриває маски з сучасного світу, що задихається у своєму духовному розпаді. Перед нашими очима постає Европа, ослаблена хворобою рівности й безбожництва — Европа, що здала свої святині на розтерзання натовпу, подібно до того, як Франція віддала себе на розп’яття революційним демагогам. Україна, йдучи цим шляхом, повинна повернутися на роздоріжжя й піти до праведности. Лише шлях відмови від чужих, ліберальних ідей може зберегти Україну від занепаду, якого зазнала Европа. Сьогодні, як ніколи раніше, національна еліта має взяти на себе відповідальність за відновлення державного ладу, що ґрунтується на християнській правді й вічних принципах традиції.
–•–
Автор - Дмитро Донцов.

Сторінки - 37.

Дата публікації - 1941р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
2024/10/13 15:19:03
Back to Top
HTML Embed Code: