Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
687 - Telegram Web
Telegram Web
«Баталія за традицію й монархію»

–•–
У моменти суспільних трансформацій та фільозофічних роздумів, ми впадаємо у світ розгублености. Вульгарна структура панує всюди, лиш ідеяли роялістичних сил в поєднанні в традиції ведуть баталію за адекватне суспільство, суспільство Боже, суспільство створене Господом Христом. Цінності благородства, відповідальности та справедливости, втілені у монархічних ідеялах, створюють моральну основу для гармонійного співіснування у суспільстві.
–•–
Автор - Шарль Моррас. Роджер Скрутон.

Сторінки - 10.

Дата публікації - ×.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
Forwarded from [☧]Ангарта.
«Браття та сестри!»

Нашому козацтву на фронті потрібні обладунки. 115 бриґаді Збройних Сил необхіднтй нині FPV дрон на Донеччину.

Доля нашої спільноти - 30.000 гривень.

Покажімо, що українські монархісти готові помагати всім можливим Великій Війні у якій переродиться наша Нація.

Конвертуй праведний гнів у донації для Воїнства!

Реквізити для підтримки:

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/58Z5X3Pwuc

Номер картки банки
5375 4112 2004 8131

Paypal - mirontorhov0@gmail.com

[☧]Ꭺнᴦᴀᴩᴛᴀ
[☧]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄь ɜ нᴀʍи:
@AnghartaBot
[☧]Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь дᴏ ᴄᴨіᴧьнᴏᴛи:
@A_Rtuur
Forwarded from [☧]Ангарта.
«Трубадурія оголошує перші читання Ангарти!»

Браття й сестри! Запрошуємо усих читачів, прихильників та опонентів до перших читань Ангарти, тема яких - абсолютна монархія.

На заході пан диктор зачитає наші власні переклади Жозефа Д'Местра, й статтю про його пошляди на природу французької революції від наших братів з "Пломеню
", почавши з маніфесту Української Реконкисти.

Це перші українські монархічні читання, на яких, окрім праць контрреволюційниї клясиків, відкриються читачеві плоди новітньої української ідеології.

–Після закінчення кожен бажаючий у голсівні чату "Гутарня", зможе поставити питання головному писареві та власникові Ангарти.

Хай ці читання стануть нагадуванням про героїчний й доленосний шлях, яким ми йдемо до реставрації вітчизнчної, абсолютної монархії.

Зустрінемось у понеділок, о 19:00.


[☧]Ꭺнᴦᴀᴩᴛᴀ
[☧]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄь ɜ нᴀʍи:@AnghartaBot
[☧]Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь дᴏ ᴄᴨіᴧьнᴏᴛи:@A_Rtuur
«Природа та Царство Бога»

–•–
Природа є дзеркалом Царства Божого, де кожен суверен земний є тимчасовим вартовим Його Божого закону. Всі створіння схиляються перед своїм Творцем, знаходячи в покорі справжню свободу. Суверени, короновані людськими руками, покликані наслідувати мудрість і справедливість Всевишнього, бо їхня влада є лише тінню Його вічної волі. Праця від пана Томаса Гоббса демонструє єдність, де з божественним законом ми знаходимо шлях до істинного миру, бо все на світі підкорене Божій волі і спрямоване до Його слави.
–•–
Автор - Томас Гоббс.

Сторінки - 12.

Дата публікації - 1651р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Королівська влада»

–•–
Абсолютна монархія, як доводить Жан Боден, є ідеялом політичного устрою, що базується на стабільности та нероздільній владі. Це ідеял, що забезпечує процвітіння державі, якщо король дотримується Божого закону, оскільки його влада походить від Господа. Ця форма правління втілює концепцію неподільного суверенітету, де монарх виступає єдиним носієм народу, забезпечуючи гармонію та порядок. Боден вважає, що монархія може уникнути анархії та роздробленості, оскільки множинність центрів впливу веде до хаосу та конфліктів. У контексті його фільозофії, абсолютна монархія є не просто політичним вибором, а необхідністю для досягнення справедливости та стабільности в суспільстві.
–•–
Автор - Жан Боден.

Сторінки - 10.

Дата публікації - 1576р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Лицарство Господнє»

–•–
В ім'я Господа нашого Ісуса Христа, амінь. Від пресвітлого святого Бернарда Клервоського, до всіх братів та лицарів, що прийняли духовну службу. В книзі сей оголошується, як лицар святого обов'язку перед ближнім своїм й Господом. Лицар є воїном Христовим, і боротьба його не лише за земну славу, але за спасіння душ, за правду Божу та благодать небесну. Нехай ця праця буде натхненням та порадником усім, хто жадає йти шляхом чести та правди.
–•–
Автор - Бернард Клервоський.

Сторінки - 11.

Дата публікації - 1128р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Європейська пухлина минувшини»

–•–
Європейська цивілізація страждає під натиском нових віянь, Росія і демократія постають як руйнівні сили, що загрожують вічним основам ідентичності та традицій. Подібно до того як буря руйнує береги, так і демократичні інститути розмивають святі підвалини нашого буття. Ці нові порядки замінюють багатовікові ідеяли на поверхні ілюзії. Лише повернення до першопочаткових істин і глибинних коренів може допомогти відновити справжню суть і зберегти наші незмінні традиції. Європа вимагає боротьбу проти східної загрози. Вам демонструється робота пана Юліуса Еволи, що писана у 1934 році, проте читаючи працю, варто задуматися над контекстом, бо він має вплив й на сьогодення.
–•–
Автор - Юліус Евола.

Сторінки - 13.

Дата публікації - 1934р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Природа вельможа та апарат Держави»

–•–
У творі Данте, як у відблиску ясного дзеркала, розгортається не лише суть людської природи, але й основи державного устрою, що пов'язують вельмож і їхнє покликання. Писання його — клясика ідеї та незмінні принципи, що підтримують світобудову. У роботі чітко присутні відтінки влади та моралі, що сплітаються в єдиний портрет. Це усе нагадує нам, що справжня велич полягає не в зовнішньому блиску, а в гармонії з собою і світом, до чого прагне кожен мудрий володар і вельможа. Лише через усвідомлення глибокого зв'язку між владою і мудрістю можливе справедливе керування. Адже істина, що керує державою, повинна виростати з серця, що здатне осягнути і осягнути людську душу.
–•–
Автор - Данте Аліґ'єрі.

Сторінки - 11.

Дата публікації - 1313р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
Forwarded from [☧]Ангарта.
«Ангарта набирає лицарів!»

Шановні читачі, інтелігенти, авантюристи та воїни пера! До вас звертається адміністрація першого незалежного монархічного часопису України з пропозицією: ви можете стати частиною історії, вписавши своє ім'я у лави тих, хто цю історію будує.

Для розвитку наших ідей і розквіту української ідеї ми маємо бути єдні, тож сьогодні пропонуємо вам долучитися до лав Ангарти у якості:

• Писарів

• Художників

• Рекрутерів

• SMM-фахівців


У цей час, коли на Сході гримлять гармати, а за ними перероджується нація, нам потрібно, за заповітом традиції, мобілізувати творчі сили нації для творення зовсім нового духу.

Не втрачайте можливості, зустрінемося за пером!


[☧]Ꭺнᴦᴀᴩᴛᴀ
[☧]Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь дᴏ ᴄᴨіᴧьнᴏᴛи:@AnghartaBot
«Франція та республіка»

–•–
Дозвольте звернутися до тих мудрих істин, які наші праотці витворили крізь століття.. представляється ґеніяльне мислення від пана Вільяма Ґерберта, що прискіпливо розглядає ягнячу «свободу», але бачить тільки еґоїстичного вовка, що незграбно увійшов у роль ягня й сам у це повірив. Це створіння, яке називається республікою, лиш виглядає як зріле ягня, бо в його серцевині немає благородства, яке б спрямовувало людські душі до великої мети. Бо ж хіба можуть бути благородні ті, хто слугує своїм лише жаданням та пристрастям, споглядаючи народ не як свій, а як знаряддя своїх забаганок? Замисліться над тим, що є справжньою владою, і що вона повинна дарувати вам. Не піддавайтеся облудливим обіцянкам. Лише справжня і тверда влада може дарувати народу ту свободу, яку він заслуговує — ту, яку Бог дасть через владу свою земну, через єдиного суверена. На все воля Божа. Хай царює Христ!
–•–
Автор - Вільям Ґерберт.

Сторінки - 15.

Дата публікації - 1890р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Різноманіття релігійного досвіду»

–•–
«Розпач», «депресія», «страх смерті» — для людини, що цілком відкидає існування Бога — це абсолютно природні явища з якими цій людині доводиться жити. Вільям Джеймс у своїй роботі доводить, що «розпач», «депресія», «страх смерті» — слова, що не несуть сенсу для глибоко віруючої людини. Індивід християнина в залежності від будь-якого стану, залишається найвищим у моральному й мотиваційному пляні, оскільки він знає про любов Господа Христа Викупителя й знає, що усе по волі Божій. У моменти розпачу чи страху, така людина здатна піднятися над труднощами завдяки відчуттю вищої мети, яка виходить за межі особистого існування. Цей погляд на життя відкриває нові горизонти, де страждання стає частиною великого задуму, і саме в цьому прийнятті народжується справжня свобода духу.
–•–
Автор - Вільям Джеймс.

Сторінки - 15.

Дата публікації - 1902р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
Forwarded from [☧]Ангарта.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«Монархічне око»

–•–
Демонструється думка від ґеніяльного французького рояліста Шарля Морраса, де розкривається суть республіки, монархії та занепаду Франції. Дивлячись на стару та добру Францію, бачимо, як її самореволюційне-знищення породжує загиблення державности. Природа демократів й республіканців завжди несе у собі насіння внутрішньої війни, яка підточує державні функції. Економічні кризи, що з'явилися після впливів республіканських партій лише підсилюють ці розколи, а слабка мілітарна політика привела до того, що неефективність під час Першої та Другої світової війни лише підтвердила цю історичну закономірність. Так, Франція, колись велична, опинилася у вирі самознищення. Проблематику Франції завжди влучно можна прирівняти до усіх инших республіканських країн на користь монархічного устрою.
–•–
Автор - Шарль Моррас.

Сторінки - 16.

Дата публікації - 1925р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Три фактори абсолютизму»

–•–
Абсолютизм, як фільозофське та політичне явище, може зароджуватися як архетипічний вираз гармонії та цілісності владарювання. Абсолютизм, як явище, перевершує своїх суто політичних виразників і є істинним відображенням усього кращого. Суть абсолютизму є основою, на якій будується вся конструкція монархічної влади. Вона являє собою глибинний і природний порядок, в якому влада монарха є відображенням божественного закону на землі. Ідеялізм цього ладу не лише стосується досягнення політичних цілей, а передбачає моральну і культурну трансформацію суспільства, де монархічна влада управляє й утверджує високе ідеяльне бачення Держави.
–•–
Автор - Ангарта.

Сторінки - 7.

Дата публікації - 2024р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Вайлуватий страх контрреволюції»

–•–
Панове, революційне потрясіння і хаос придушили наш свідомий розум. Ми мусимо звернути свій погляд до єдиного джерела істини та порядку — до трону, освяченого Божою волею. Революціонери, піднявши руку на трон, підняли руку на саму душу нашої країни. Вони посіяли розбрат і анархію. Контрреволюція — це меч, яким ми відрубаємо голову звірові хаосу. Це наш обов'язок перед предками, перед нащадками і перед самим Богом. Жозеф де Местр — справжній майстер слова, батько контрреволюції. Настоюємо на прочитання його ґеніяльного трактату.
–•–
Автор - Жозеф де Местр.

Сторінки - 23.

Дата публікації - 1829р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Як можна викласти божественну істину»

–•–
Аквінський запроваджує методологію, що поєднує раціональне осмислення і духовний досвід, створюючи таким чином міст між людським розумом і Божественною мудрістю. Глибини Божественної істини, можна зрозуміти і викласти, спираючись на розум і віру. Божественна істина не є чимось абстрактним, а має бути доступною та зрозумілою для людського розуму. Методи, які дозволяють досягти глибшого розуміння Бога через фільозофію, лоґіку та священне писання. Первинні принципи, є основою нашого пізнання. Ці принципи є універсальними та незмінними, і їх розуміння є необхідним для формування правильного світогляду. Це відкриває шлях до глибшої оцінки моральних і етичних моментів життя, які випливають із Божественного порядку.
–•–
Автор - Тома Аквінський.

Сторінки - 16.

Дата публікації - 1264р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Віра та мораль»

–•–
У світі, де індивідуум стикається з нескінченними моральними дилемами та метафізичними питаннями, він стискається з темою віри та моралі. Ця праця присвячена глибокому аналізу фундаментальних категорій людського буття — Віри та Моралі. Поглиблене розуміння людської природи і моральности часто вимагає повернення до витоків. Гілберт Кіт Честертон у своїй праці переосмислює християнство не як побічний аспект людського існування, а як його фундамент. Через ретельний аналіз віри і моральних норм з неодмінним впливом релігії. Честертон розкриває релігійні принципи на яких базується цивілізація. Робота пропонує поглиблену інтерпретацію.
–•–
Автор - Гілберт Кіт Честертон.

Сторінки - 13.

Дата публікації - 1925р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Державна каста»

–•–
Верховна ієрархія націй, як живий організм — є суттю буття і провидіння, яке встановлює природний порядок. У занепаді народів головна причина криється в зраді цього порядку та маловір'ю перед Господом Богом. Занепад приходить тоді, коли нація, відмовляючись від своєї історичної місії, потурає зневірі й байдужости, тим самим прирікаючи себе на зникнення. Нехай кожен, хто бажає пізнати глибини цієї боротьби і зрозуміти шлях відродження, відкриє твори Донцова. Його слова— могутня зброя, а головне — розумна.
–•–
Автор - Дмитро Донцов.

Сторінки - 38.

Дата публікації - 1941р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2024/10/13 13:10:51
Back to Top
HTML Embed Code: