tgoop.com/hrmsreda/84
Last Update:
Про трудоголізм
У 2005 Аріанна Хаффінгтон запустила платформу для блогерів Huffington Post. Наступні півтора роки вона працювала по 18 годин на день, 7 днів на тиждень. Кількість авторів у Huffington Post зростала на 15% у тиждень, читачів — на 25%. Аріанна була хрестоматійним прикладом амбітного керівника, який спить по 3-4 години на добу, а решту часу – розвиває бізнес, розширює аудиторію, шукає інвесторів.
У 2007 Аріанна втратила свідомість в офісі, впала, прийшла до тями зі зламаною вилицею і розбитою бровою. Після цього в компанії було впроваджено п'ять практик:
1. Година без гаджетів та мережі. У цей час співробітники можуть розмовляти з клієнтами, валятися на дивані, читати паперові книги, гуляти. Головне – без телефону та ноутбука.
2. День без кави та чаю. Кожну середу відключають кавомашини. Залишаються вода і сік.
3. "Five Fuck Off". Співробітники можуть відмовити у виконанні 5 запитів або завдань, якщо вважають його несерйозним, незначним або у невідповідності з їх функціональними обов'язками. Так виникають реальні пріоритети.
4. "Fifteen Thanks". Кожен співробітник щодня надає не менше 15 подяк своїм колегам.
Трудоголіки, як наркомани. Амбітні цілі «підпалюють дофамін». На це підсаджуєшся. Підсумок майже завжди — хвороби і відкат.
Не встигаєш поспати? Немає вільного часу на сім'ю, дітей, друзів, хобі? — Заходь у вагон анонімних трудоголіків, які прагнуть змінити світ. Пункти призначення — «Вигоряння», «Депресія» та кінцева – «Психіатр».
Не їдьте до кінцевої — сходіть. Можливо, в цьому допоможуть практики Аріанни, які вона описала у своєму бестселері "Революція сну: змінюючи вашу кожну ніч".
BY Оля Пачесна та доказовий менеджмент
Share with your friend now:
tgoop.com/hrmsreda/84