tgoop.com/kyivpassengers/3823
Last Update:
Ⓜ️ Наші пропозиції щодо руху наземної частини метрополітену під час повітряних тривог
Вважаємо, що рішення про відновлення роботи наземної частини метро має бути прийняте якомога швидше і не відкладатись.
Тому ми підготували свої пропозиції з огляду на ті можливі причини (пошкодження або сторонні об'єкти на коліях), які можуть гальмувати цей процес:
⚠️ 1. У випадку загрози пасажирам у поїзді, що зупинився на перегоні перед місцем пошкодження (пожежа поруч з потягом тощо):
- знімати напругу з контактної рейки
- висаджувати пасажирів і направляти до станції в безпечному напрямку
🦺 2. У випадку відсутності загрози для пасажирів - пасажири чекають у поїзді. При цьому машиніст пересідає у задню кабіну і чекає прибуття другого машиніста* (чергового, маневрового), з яким вони виводять поїзд на станцію відправлення (тобто останню станцію, яку проїхав поїзд).
* Другий машиніст приходить з найближчої станції**, ним може бути (1) спеціально чергуючий машиніст, або (2) маневровий з найближчої кінцевої, якого привозить один з їдучих ззаду потягів або автотранспортом, або (3) машиніст потяга протилежного напрямку, що доїхав до станції.
** У машиністів є дозвіл виходу на лінію під час руху поїздів (під напругою).
Так, метрополітен - це складна інженерна споруда, але її робота давно регламентована і відповідні алгоритми на випадок надзвичайних ситуацій уже існують. Тепер задача їх оперативно адаптувати до актуальних загроз.
Підписуйтесь на Пасажири Києва
Telegram | Facebook | Substack
BY Пасажири Києва
Share with your friend now:
tgoop.com/kyivpassengers/3823